Документ za038-18, чинний, поточна редакція — Прийняття від 21.08.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 02.10.2018. Подивитися в історії? )

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

РІШЕННЯ

21.08.2018  № 1843


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
11 вересня 2018 р.
за № 1038/32490

Про затвердження Порядку надання Міністерством внутрішніх справ України інформації з Єдиного державного реєстру про зареєстровані транспортні засоби та їх власників Національному агентству з питань запобігання корупції

Відповідно до статей 8, 12 Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про захист персональних даних», пункту 6 Плану заходів з впровадження системи проведення логічного та арифметичного контролю декларацій та модернізації програмно-апаратного комплексу інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року № 787-р, Національне агентство з питань запобігання корупції ВИРІШИЛО:

1. Затвердити Порядок надання Міністерством внутрішніх справ України інформації з Єдиного державного реєстру про зареєстровані транспортні засоби та їх власників Національному агентству з питань запобігання корупції, що додається.

2. Управлінню інформаційно-аналітичних систем та захисту інформації забезпечити подання цього рішення в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Національного агентства з питань запобігання корупції Мангула О.А.

4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

В.о. Голови

С.С. Патюк

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної служби спеціального
зв’язку та захисту інформації України
Л.О. Євдоченковгору