Документ z2077-13, перша редакція — Прийняття від 22.11.2013
( Увага! Це не поточна редакція документу. Перейти до поточної? )

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.11.2013  № 696


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 грудня 2013 р.
за № 2077/24609

Про затвердження форми Акта про встановлення факту ведення нерезидентом господарської діяльності через постійне представництво на території України без взяття на податковий облік

Відповідно до пункту 64.5 статті 64 глави 6 розділу ІІ Податкового кодексу України та підпункту 30 пункту 5 Положення про Міністерство доходів і зборів України, затвердженого Указом Президента України від 18 березня 2013 року № 141, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму Акта про встановлення факту ведення нерезидентом господарської діяльності через постійне представництво на території України без взяття на податковий облік, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 23 грудня 2010 року № 998 «Про затвердження форми Акта про встановлення факту ведення нерезидентом господарської діяльності через постійне представництво на території України без взяття на податковий облік», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 29 грудня 2010 року за № 1403/18698.

3. Директору Департаменту міжнародних зв’язків Веселовському А.І. у десятиденний строк від дня надходження Акта про встановлення факту ведення нерезидентом господарської діяльності через постійне представництво на території України без взяття на податковий облік (далі - Акт) до Міністерства доходів і зборів України забезпечити його надсилання до компетентного органу відповідної іноземної держави для організації заходів стягнення.

4. Керівникам головних управлінь Міндоходів в Автономній Республіці Крим, областях та м. Севастополі, Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центрального офісу з обслуговування великих платників забезпечити надсилання Акта до Міністерства доходів і зборів України протягом 10 календарних днів з дня закінчення перевірки.

5. Департаменту податкового та митного аудиту (Крухмальов С.Б.) у встановленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ігнатова А.П.

Міністр

О. Клименко

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва

Т.в.о. Міністра закордонних справ України

Міністр фінансів України
М.Ю. Бродський

Р.М. Демченко

Ю. Колобоввгору