Документ z1644-16, чинний, поточна редакція — Прийняття від 16.12.2016
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 20.12.2016. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ

НАКАЗ

16.12.2016  № 1300/366


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
19 грудня 2016 р.
за № 1644/29774

Про затвердження Інструкції з придбання Національним антикорупційним бюро України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система

Відповідно до Законів України «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про Національну поліцію України», пункту 11 Положення про дозвільну систему, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року № 576 (із змінами), з метою визначення механізму придбання Національним антикорупційним бюро України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система, НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Інструкцію з придбання Національним антикорупційним бюро України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система, що додається.

2. Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС (Боднар В.Є.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаємо за собою.

Міністр
внутрішніх справ України


А.Б. Аваков

Директор Національного
антикорупційного бюро
УкраїниА.С. Ситник

ПОГОДЖЕНО:

Т.в.о. Голови
Національної поліції УкраїниВ.А. ТроянЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
внутрішніх справ України,
Національного
антикорупційного бюро України
16.12.2016  № 1300/366


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
19 грудня 2016 р.
за № 1644/29774

ІНСТРУКЦІЯ
з придбання Національним антикорупційним бюро України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система

1. Придбання вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї, запасних деталей до них та інших предметів та матеріалів, на які поширюється дозвільна система (далі - зброя невійськового призначення та бойові припаси до неї), здійснюється для структурних підрозділів Національного антикорупційного бюро України (далі - Національне бюро), з метою забезпечення тренування та змагальної діяльності структурних підрозділів Національного бюро.

2. Придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї за кошти державного бюджету здійснюється з урахуванням процедур, визначених законодавством України у сфері державних закупівель.

3. Придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї здійснюється Національним бюро в порядку, встановленому Інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 року № 622, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 07 жовтня 1998 року за № 637/3077, з урахуванням цієї Інструкції, за дозволами уповноваженого на це підрозділу апарату центрального органу управління Національної поліції України (далі - уповноважений підрозділ Національної поліції України) у суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з виробництва, ремонту, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, пневматичною та холодною зброєю, пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії вітчизняного виробництва, та патронами до них.

4. Національне бюро здійснює придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї тільки за дозволами уповноваженого підрозділу Національної поліції України.

5. Для отримання дозволу на придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї (далі - Дозвіл) до уповноваженого підрозділу Національної поліції України уповноваженим підрозділом Національного бюро подаються такі документи:

клопотання Директора Національного бюро, у якому зазначається кількість зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї, що планується придбати;

наказ Директора Національного бюро про призначення особи, відповідальної за придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї, із зазначенням прізвища, імені та по батькові цієї особи;

копія документа, що є підставою для придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї, засвідчена суб’єктом господарювання (договір купівлі-продажу, контракт тощо);

платіжний документ про оплату послуг, пов’язаних з видачею Дозволу.

6. Дозвіл отримується в уповноваженому підрозділі Національної поліції України особою, призначеною у Національному бюро відповідальною за придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї.

7. Дозвіл, не використаний протягом строку дії, повертається до уповноваженого підрозділу Національної поліції України.

8. Облік, зберігання, видача та використання придбаної зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї здійснюються в порядку, визначеному законодавством України.

Начальник Департаменту
формування політики
щодо підконтрольних
Міністрові органів влади
та моніторингу МВС

В.Є. Боднар

Заступник директора
Національного
антикорупційного бюро
України
А.М. Новаквгору