Документ z1515-17, чинний, поточна редакція — Прийняття від 15.11.2017
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 12.01.2018. Подивитися в історії? )

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.11.2017  № 613


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 грудня 2017 р.
за № 1515/31383

Про внесення зміни до Інструкції про організацію забезпечення житловими приміщеннями військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і членів їх сімей

Відповідно до Порядку забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2006 року № 1081, НАКАЗУЮ:

1. Абзац другий пункту 12 розділу ІІІ Інструкції про організацію забезпечення житловими приміщеннями військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і членів їх сімей, затвердженої наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 05 січня 2016 року № 3, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 02 лютого 2016 року за № 172/28302, викласти в такій редакції:

«військовослужбовці Держспецзв’язку при звільненні з військової служби в запас або у відставку за віком, станом здоров’я, а також у зв’язку зі скороченням штатів або проведенням інших організаційних заходів у разі неможливості використання їх на військовій службі;».

2. Директору Департаменту логістики Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Голова Служби
генерал-лейтенант


Л.О. Євдоченко

ПОГОДЖЕНО:

Голова первинної профспілкової  організації
Адміністрації Державної служби
спеціального зв'язку та захисту інформації України

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
об'єднань профспілок

Виконавчий Віце-президент
Конфедерації роботодавців України

Голова Спільного представницького органу
сторони роботодавців на національному рівні
В.В. КазнадійО.О. Шубін


О. Мірошниченко


Д. Олійниквгору