Документ z1425-15, чинний, поточна редакція — Прийняття від 24.10.2015
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 08.12.2015. Подивитися в історії? )

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
Центральне управління

НАКАЗ

24.10.2015  № 686


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 листопада 2015 р.
за № 1425/27870

Про внесення змін до Інструкції про порядок тримання осіб у спеціально відведених місцях для тимчасового тримання (ізоляторах тимчасового тримання) Служби безпеки України

Відповідно до статей 10, 13 Закону України “Про Службу безпеки України”, з метою приведення нормативно-правового акта Служби безпеки України у відповідність до законодавства України НАКАЗУЮ:

1. Внести до Інструкції про порядок тримання осіб у спеціально відведених місцях для тимчасового тримання (ізоляторах тимчасового тримання) Служби безпеки України, затвердженої наказом Служби безпеки України від 26 липня 2008 року № 589, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 22 жовтня 2008 року за № 1013/15704 (зі змінами), такі зміни:

1) в абзаці четвертому пункту 6.17 слова “Державним департаментом України з питань виконання покарань” замінити словами “Державною пенітенціарною службою України”;

2) пункт 6.19 викласти в такій редакції:

“6.19. Побачення затриманих і осіб, які тримаються під вартою, із захисником (адвокатом) надається за наявності в захисника документів, що засвідчують його особу та повноваження у конкретному кримінальному провадженні.

Повноваження захисника на участь у кримінальному провадженні підтверджуються:

свідоцтвом про право на зайняття адвокатською діяльністю;

ордером, або договором із захисником, або дорученням органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги.

Побачення, зазначені в абзаці першому цього пункту, проводяться віч-на-віч без обмеження їх кількості і тривалості у вільний від виконання слідчих дій час. Біля дверей приміщення, де проводиться побачення, у разі потреби виставляється контролер.”.

2. Начальнику Управління правового забезпечення Служби безпеки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Голова Служби
генерал-полковник


В. Грицак

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної
пенітенціарної служби України

Перший заступник
Генерального прокурора України
державний радник юстиції 3 класу
В.М. ПалагнюкЮ. Севруквгору