Документ z1388-18, чинний, поточна редакція — Прийняття від 04.12.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 14.12.2018. Подивитися в історії? )


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
юстиції України
04 грудня 2018 року № 3801/5


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
06 грудня 2018 р.
за № 1388/32840

ЗМІНИ
до Положення про центральну та міжрегіональну комісії з питань визначення особам, засудженим до довічного позбавлення волі та позбавлення волі на певний строк, виду колонії, направлення для відбування покарання осіб, засуджених до довічного позбавлення волі, позбавлення волі на певний строк, арешту й обмеження волі, та їх переведення

1. Абзац п’ятий пункту 3 розділу I після слів «в межах зони діяльності міжрегіонального управління» доповнити словами «, а також переведення осіб, засуджених до довічного позбавлення волі, позбавлення волі на певний строк та арешту, в межах зони діяльності міжрегіонального управління».

2. Пункт 1 розділу II після абзацу п’ятого доповнити новим абзацом шостим такого змісту:

«розглядає питання та здійснює переведення осіб, засуджених до довічного позбавлення волі, позбавлення волі на певний строк та арешту, для відбування покарання з однієї установи виконання покарань до іншої в межах зони діяльності міжрегіонального управління без зміни рівня безпеки згідно з вимогами статей 50, 93 Кримінально-виконавчого кодексу України;».

У зв’язку з цим абзаци шостий-десятий вважати відповідно абзацами сьомим-одинадцятим.

3. У відмітках до додатків 1-3 слова «, міжрегіональну комісії та комісію слідчого ізолятора» замінити словами «та міжрегіональну комісії».

Директор Департаменту
публічного права


Л. Кравченковгору