Документ z1250-12, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 27.11.2015, підстава - z1379-15

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

05.07.2012  № 849


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
25 липня 2012 р.
за № 1250/21562

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 2494 від 30.09.2015}

Про затвердження Типового договору на купівлю-продаж природного газу (між власниками та постачальниками природного газу)

Відповідно до Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу", Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Типовий договір на купівлю-продаж природного газу (між власниками та постачальниками природного газу), що додається.

2. Власникам природного газу та суб'єктам господарювання, що провадять діяльність на підставі ліцензії на постачання природного газу за регульованим тарифом, привести свої договірні відносини у відповідність до вимог Типового договору на купівлю-продаж природного газу (між власниками та постачальниками природного газу) у місячний строк з дати набрання чинності цією постановою.

3. Управлінню регулювання нафтогазового комплексу в установленому законодавством порядку забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Голова Комісії

С. Тітенко

ПОГОДЖЕНО:

В.о. Голови
Антимонопольного комітету України

Заступник Міністра економічного розвитку
і торгівлі України - керівник апарату
Р.І. Кузьмін


В.П. Павленковгору