Про внесення зміни до Порядку визначення предмета закупівлі
Мінекономрозвитку України; Наказ від 23.08.20191460
Документ z0968-19, чинний, поточна редакція — Прийняття від 23.08.2019
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 13.09.2019. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ  І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.08.2019  № 1460


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 cерпня 2019 р.
за № 968/33939

Про внесення зміни до Порядку визначення предмета закупівлі

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та з метою вдосконалення нормативно-правового забезпечення публічних закупівель НАКАЗУЮ:

1. Пункт 7 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17 березня 2016 року № 454, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 448/28578, викласти в такій редакції:

«7. Визначення предмета закупівлі товарів і послуг, необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України з видів спорту, спортивних змагань, заходів з фізичної культури і спорту всеукраїнського та міжнародного рівня, у тому числі заходів із фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю, забезпечення участі національних збірних команд України в міжнародних спортивних змаганнях, а також висвітлення таких спортивних заходів з видів спорту осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивної реабілітації, здійснюється за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів або надання послуг окремо для кожного спортивного заходу (або забезпечення участі в ньому чи його висвітлення), якщо такий захід включено до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.».

2. Департаменту регулювання публічних закупівель забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший
віце-прем’єр-міністр України -
Міністр економічного
розвитку і торгівлі України
С.І. Кубів

ПОГОДЖЕНО:

Міністр молоді та спорту України

Генеральний директор Підприємства
об’єднання громадян «Медіа центр НКСІУ»

Генеральний секретар Національного
комітету спорту інвалідів УкраїниІ. Жданов


Є.Р. Дорошенко


О.А. Зайцевавгору