Документ z0944-13, чинний, поточна редакція — Прийняття від 11.06.2013
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 02.07.2013. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

11.06.2013  № 1132/5


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
13 червня 2013 р.
за № 944/23476

Про внесення змін до Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання

Відповідно до частини другої статті 18 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» НАКАЗУЮ:

1. Внести до Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 29 жовтня 2012 року № 1578/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 листопада 2012 року за 1845/22157, такі зміни:

1.1. Пункт 2.1 розділу ІІ викласти в такій редакції:

«2.1. Державна реєстраційна служба України забезпечує відділи державної реєстрації актів цивільного стану головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі (далі - відділ державної реєстрації актів цивільного стану головного управління юстиції) трирічним запасом бланків свідоцтв.

Щороку Державна реєстраційна служба України узагальнює звіти відділів державної реєстрації актів цивільного стану головних управлінь юстиції, на підставі яких складає розрахунки та рознарядку-реєстр для виготовлення та видачі необхідної кількості відповідних бланків свідоцтв.

У встановленому законодавством порядку Державна реєстраційна служба України здійснює закупівлю бланків свідоцтв та надсилає необхідні документи до підприємства, яке виготовляє бланки свідоцтв (далі - Підприємство).».

1.2. В абзаці першому пункту 5.6 розділу V слова «у кінці звітного періоду» виключити.

2. Департаменту взаємодії з органами влади (Палій Н.О.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної реєстраційної служби України Ворону Д.М. та директора Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України Палій Н.О.

Міністр

Олександр Лавринович

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної
реєстраційної служби України
Д.М. Воронавгору