Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі
Мінекономрозвитку України; Наказ від 04.06.2015569
Документ z0934-15, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 01.08.2016, підстава - z0448-16

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

04.06.2015  № 569


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
04 серпня 2015 р.
за № 934/27379

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі № 454 від 17.03.2016}

Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі

Відповідно до пункту 12 частини першої статті 8 Закону України “Про здійснення державних закупівель” та з метою вдосконалення нормативно-правового забезпечення державного регулювання у сфері державних закупівель НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до розділу ІІ Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 26 липня 2010 року № 921, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 серпня 2010 року за  № 623/17918, доповнивши його новими пунктами такого змісту:

“2.16. Визначення предмета закупівлі робіт і послуг з придбання (викупу або примусового відчуження) земельних ділянок (їх частин) для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності - для будівництва, капітального ремонту, реконструкції та обслуговування об’єктів енергетичної інфраструктури (ліній електропередачі, електричних станцій і підстанцій) та об’єктів, необхідних для їх експлуатації, здійснюється щодо кожної земельної ділянки окремо.

2.17. Визначення предмета закупівлі товарів і послуг, необхідних для проведення культурно-мистецьких заходів (створення нових постановок, концертів, виготовлення (створення) вихідних фільмових матеріалів, аудіовізуальних творів), здійснюється за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів або надання послуг окремо для кожного культурно-мистецького заходу, якщо такий захід включено до плану роботи Міністерства культури України на відповідний період.

2.18. Визначення предмета закупівлі в разі придбання м’яса для хижих циркових тварин, які безпосередньо закуповуються для організації та проведення гастрольних заходів, здійснюється за обсягом, номенклатурою та місцем поставки окремо для кожного заходу (або забезпечення участі в ньому) з розрахунку на кожну тварину відповідно до індивідуальних норм харчування.”.

2. Департаменту державних закупівель та державного замовлення забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр економічного
розвитку  і торгівлі України


А. Абромавичус

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної
регуляторної служби України

Заступник Міністра
регіонального розвитку, будівництва
та житлово-комунального господарства України -
керівник апаратуК.М. Ляпіна
В.А. Негодавгору