Документ z0931-08, чинний, поточна редакція — Прийняття від 17.09.2008
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 18.10.2008. Подивитися в історії? )

                                                          
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З
17.09.2008 N 392/524
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
7 жовтня 2008 р.
за N 931/15622

Про внесення змін до Умов
оплати праці працівників закладів охорони
здоров'я та установ соціального захисту населення

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від
07.05.2008 N 423 ( 423-2008-п ) "Про внесення зміни до пункту 1
постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 р. N 74"
Н А К А З У Є М О:
1. У колонці "Тарифні коефіцієнти, що застосовуються" пункту
2.1 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та
установ соціального захисту населення, затверджених наказом
Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства
охорони здоров'я України від 05.10.2005 N 308/519 ( z1209-05 ),
зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17.10.2005 за
N 1209/11489, слова і цифри "з 1 листопада 2008 року" замінити
словами і цифрами "з 1 вересня 2008 року".
2. Керівникам закладів охорони здоров'я та установ
соціального захисту населення установити місячні посадові оклади
(тарифні ставки) працівникам закладів охорони здоров'я та установ
соціального захисту населення згідно з установленими їм тарифними
розрядами з 1 вересня 2008 року.
Міністр праці та соціальної
політики України Л.Денісова
Міністр охорони здоров'я України В.Князевич
ПОГОДЖЕНО:
Заступник Міністра фінансів
України В.Матвійчук
Голова Центрального комітету
профспілки працівників охорони
здоров'я України Т.Казаріна
Голова Профспілки працівників
соціальної сфери України В.Тьоткін
Заступник Міністра юстиції
України В.В.Лутковська



вгору