Про затвердження форм постанов про накладення штрафів
Мінфін України; Наказ, Постанова, Форма типового документа від 22.05.2013545
Документ z0927-13, чинний, поточна редакція — Прийняття від 22.05.2013
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 19.07.2013. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.05.2013  № 545


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
11 червня 2013 р.
за № 927/23459

Про затвердження форм постанов про накладення штрафів

Відповідно до статті 22 Закону України "Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними" та підпункту 64 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року № 446, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) форму постанови про накладення штрафу на суб’єкта господарювання за торгівлю на території України ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінних металів, які не мають відбитка державного пробірного клейма або мають відбиток підробленого державного пробірного клейма;

2) форму постанови про накладення штрафу на суб’єкта господарювання за невиконання законних вимог посадових осіб Державної пробірної служби України, спрямованих на усунення порушень законодавства України, що регулює порядок здійснення операцій з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням та виробами з них, або створення перешкод для діяльності посадових осіб Державної пробірної служби України;

3) форму постанови про накладення штрафу на суб’єкта господарювання за здійснення операцій з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням та виробами з них без обов’язкової реєстрації в Державній пробірній службі України.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства фінансів України від 14 серпня 2003 року № 499 "Про затвердження форми постанови про накладення штрафу", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 серпня 2003 року за № 744/8065.

3. Департаменту державної політики у сфері пробірного нагляду, документів суворої звітності та лотерейної діяльності Міністерства фінансів України (Клепчуков В.П.) та Департаменту пробірного контролю та контрольно-наглядової роботи Державної пробірної служби України (Бірюков О.І.) забезпечити в установленому порядку:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Шевченка Ю.І. та заступника Голови Державної пробірної служби України Ніколаєнка Н. І.

Міністр

Ю. Колобов

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва

М.Ю. Бродськийвгору