Документ z0881-13, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 06.10.2015, підстава - z1072-15


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Служби зовнішньої
розвідки України
17.05.2013  № 112


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
5 червня 2013 р.
за № 881/23413

{Інструкція втратила чинність на підставі Наказу Служби зовнішньої розвідки № 302 від 19.08.2015}

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок видачі посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків “Ветеран війни - учасник бойових дій” та листів талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у Службі зовнішньої розвідки України

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Служби зовнішньої розвідки
№ 413 від 23.12.2014}

1. Ця Інструкція визначає порядок видачі (замовлення, отримання, обліку) посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків “Ветеран війни - учасник бойових дій” та листів талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у Службі зовнішньої розвідки України.

2. Підставою для видачі посвідчення учасника бойових дій, нагрудного знака та листа талонів є довідки, видані за рішенням Комісії з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій у Службі зовнішньої розвідки України або рішення міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, утвореної Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

{Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Служби зовнішньої розвідки № 413 від 23.12.2014}

3. Посвідчення учасника бойових дій, нагрудні знаки та листи талонів видаються кадровим підрозділом Служби зовнішньої розвідки України.

4. Облік, збереження, видача бланків посвідчень учасників бойових дій, нагрудних знаків та листів талонів здійснюються відповідно до чинного законодавства України.

5. За облік, збереження та видачу бланків посвідчень учасників бойових дій, нагрудних знаків та листів талонів відповідає співробітник кадрового підрозділу відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

6. За організацію роботи з видачі посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків та листів талонів, здійснення контролю за виконанням цієї роботи та її законністю відповідає керівник кадрового підрозділу Служби зовнішньої розвідки України.

7. Видача посвідчень, нагрудних знаків “Ветеран війни - учасник бойових дій” та листів талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості учасникам бойових дій реєструється в Книзі персонального обліку військовослужбовців (інших осіб), яким видані посвідчення учасника бойових дій, нагрудні знаки “Ветеран війни - учасник бойових дій” та листи талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у Службі зовнішньої розвідки України (додаток).

8. У разі коли в посвідчення учасника бойових дій або у лист талонів внесено помилковий запис, за заявою особи їй видається нове посвідчення або лист талонів, а зіпсовані - знищуються, про що складається акт, який зберігається в установі, де були видані нове посвідчення та лист талонів.

У разі втрати нові листи талонів не видаються.

9. Якщо посвідчення стало непридатним або було втрачене, то за заявою особи видається нове посвідчення замість утраченого або зіпсованого.

10. Замовлення на виготовлення бланків посвідчень, нагрудних знаків та листів талонів проводиться фінансовим підрозділом за заявкою кадрового підрозділу Служби зовнішньої розвідки України.

Начальник Управління кадрів
Служби зовнішньої
розвідки УкраїниГ. Гарбар
Додаток
до Інструкції про порядок видачі
посвідчень учасника бойових дій,
нагрудних знаків “Ветеран війни -
учасник бойових дій” та листів талонів
на право одержання проїзних квитків
з 50-відсотковою знижкою їх вартості
у Службі зовнішньої розвідки України
(пункт 7)

КНИГА
персонального обліку військовослужбовців (інших осіб), яким видані посвідчення учасника бойових дій, нагрудні знаки “Ветеран війни - учасник бойових дій” та листи талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у Службі зовнішньої розвідки України

№ з/п

Військове звання

Прізвище, ім’я та по батькові

Підстава для визначення учасником бойових дій

Номер та дата протоколу комісії про визнання учасником бойових дій

Серія та номер посвідчення

Дата і підпис про отримання посвідчення

Серія та номер листа талонів

Дата і підпис про отримання листа талонів

Дата і підпис про отримання нагрудного знака

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10
вгору