Документ z0839-18, не набрав чинності, поточна редакція — Прийняття від 25.06.2018
( Остання подія — Не набрав чинності, відбулась 19.07.2018. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

25.06.2018  № 585


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
19 липня 2018 р.
за № 839/32291

Про внесення змін до пункту 18 Порядку розгляду Державною службою фінансового моніторингу України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, і застосування санкцій

Відповідно до статті 24 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» НАКАЗУЮ:

1. Пункт 18 Порядку розгляду Державною службою фінансового моніторингу України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, і застосування санкцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27 березня 2015 року № 366, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 квітня 2015 року за № 428/26873, викласти в такій редакції:

«18. У разі невиконання суб’єктом первинного фінансового моніторингу постанови про застосування штрафу у встановлений строк вона вноситься Держфінмоніторингом до Єдиного державного реєстру виконавчих документів та не пізніше наступного дня пред’являється до органів державної виконавчої служби для примусового виконання у порядку, встановленому законом.».

2. Цей наказ набирає чинності через 30 днів із дня опублікування Державною судовою адміністрацією України повідомлення про початок функціонування Єдиного державного реєстру виконавчих документів у газеті «Голос України», але не раніше дня офіційного опублікування цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу України Гаєвського І.М.

В.о. Міністра

О. Маркарова

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної служби
фінансового моніторингу України
І. Черкаськийвгору