Документ z0804-19, набирає чинності, поточна редакція — Прийняття від 06.05.2019
( Остання подія — Набрання чинності, відбудеться 19.01.2021. Подивитися в історії? )


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
аграрної політики
та продовольства України
06 травня 2019 року № 241


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
19 липня 2019 р.
за № 804/33775

ПОРЯДОК
маркування кормів, призначених для тварин, які утримуються для наукових та експериментальних цілей

1. Цей Порядок визначає вимоги до маркування кормів, призначених для тварин, що утримуються для наукових та експериментальних цілей.

2. У цьому Порядку терміни вживаються у значеннях, наведених у Законі України «Про безпечність та гігієну кормів» (далі - Закон).

3. Маркування кормів, призначених для тварин, які утримуються для наукових та експериментальних цілей, здійснюється відповідно до вимог, встановлених Законом та цим Порядком.

4. Маркування кормів, призначених для тварин, які утримуються для наукових та експериментальних цілей, здійснюється шляхом нанесення напису «які утримуються для наукових та експериментальних цілей» з обов’язковим зазначенням виду тварин, для яких призначений відповідний корм.

5. Маркування кормів, призначених для тварин, які утримуються для наукових та експериментальних цілей, здійснюється з обов’язковим зазначенням протипоказань та побічних ефектів одразу після наведення інформації про особливості складу відповідних кормів (обов’язкових декларацій).

За відсутності протипоказань та побічних ефектів під час використання таких кормів до маркування додаються відповідні написи: «протипоказання відсутні» та «побічних ефектів не встановлено».

6. Маркування кормів, призначених для тварин, які утримуються для наукових та експериментальних цілей, здійснюється з обов’язковим наведенням інструкцій щодо їх належного використання.

В інструкціях щодо належного використання кормів, призначених для тварин, які утримуються для наукових та експериментальних цілей, зазначаються, зокрема, особливості їх приготування та дозування під час годівлі відповідних тварин.

7. Оператор ринку, відповідальний за маркування кормів, призначених для тварин, які утримуються для наукових та експериментальних цілей, може в добровільному порядку зазначати в маркуванні відповідних кормів іншу інформацію, яку він вважає за потрібне, за умови додержання вимог, встановлених Законом.

Генеральний директор
Директорату безпечності
та якості харчової продукціїМ. Морозвгору