Документ z0752-19, чинний, поточна редакція — Прийняття від 01.07.2019
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 23.07.2019. Подивитися в історії? )

ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ

НАКАЗ

01.07.2019  № 144


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
09 липня 2019 р.
за № 752/33723

Про затвердження Порядку складення Присяги осіб рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань

Відповідно до статті 14-1 Закону України «Про Державне бюро розслідувань», з метою визначення процедури складення Присяги осіб рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань та організації її виконання НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок складення Присяги осіб рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань, що додається.

2. Першому заступнику Директора Державного бюро розслідувань, заступнику Директора Державного бюро розслідувань та директорам (виконувачам обов’язків директорів) територіальних органів Державного бюро розслідувань вжити заходів щодо виконання вимог цього наказу.

3. Управлінню кадрової роботи та державної служби Державного бюро розслідувань (Француз В.Й.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор Державного
бюро розслідувань


Р. ТрубаЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного
бюро розслідувань
01 липня 2019 року № 144


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
09 липня 2019 р.
за № 752/33723

ПОРЯДОК
складення Присяги осіб рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань

1. Цей Порядок визначає процедуру складення Присяги осіб рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань.

2. Особи, які вперше призначаються на посади рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань та у відповідних випадках пройшли встановлений строк стажування, складають Присягу на вірність Українському народові, зміст якої наведено у частині першій статті 14-1 Закону України «Про Державне бюро розслідувань», та скріплюють її власноручним підписом.

3. З прийняттям Присяги особи рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань повинні беззаперечно дотримуватися Конституції та законів України при виконанні службових обов’язків, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, а також забезпечувати інтереси суспільства і держави.

4. Складення Присяги осіб рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань організовується, затверджується та проводиться згідно зі сценарієм у день, час та місці проведення заходів, що визначаються для:

1) центрального апарату - Директором Державного бюро розслідувань;

2) територіальних органів - директорами територіальних органів Державного бюро розслідувань.

5. Для осіб рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань, які не змогли скласти Присягу у визначений термін, Директор Державного бюро розслідувань, директор територіального органу Державного бюро розслідувань призначає інший день, час та місце її складання.

6. Підписаний текст Присяги долучається до особової справи особи рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань, яка її склала.

Керівник Управління
кадрової роботи та державної
служби Державного
бюро розслідувань
В. Французвгору