Документ z0731-19, чинний, поточна редакція — Прийняття від 12.06.2019
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 09.08.2019. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.06.2019  № 818


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
04 липня 2019 р.
за № 731/33702

Про затвердження уніфікованої форми акта, що складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері позашкільної освіти

Відповідно до частини другої статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 342 «Про затвердження методик розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), а також уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю)», Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, та з метою приведення уніфікованої форми акта, що складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері позашкільної освіти, у відповідність до вимог законодавства НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері позашкільної освіти, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, підпункт 1.3 пункту 1 наказу Міністерства освіти і науки України від 20 травня 2013 року № 560 «Про затвердження уніфікованих форм актів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 червня 2013 року за № 1037/23569.

3. Директорату інклюзивної та позашкільної освіти (Хіврич В.В.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І.А.) зробити відмітку у справах архіву.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Хобзея П.К.

Міністр

Л.М. Гриневич

ПОГОДЖЕНО:

Тимчасово виконуючий обов’язки Голови
Державної служби якості освіти України

Виконувач обов’язків Міністра
економічного розвитку і торгівлі України
О. Якименко


Ю.П. БровченкоЗАТВЕРДЖЕНO
Наказ Міністерства
освіти і науки України
12 червня 2019 року № 818

АКТ,
складений за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері позашкільної освіти

Генеральний директор
директорату інклюзивної
та позашкільної освітиВ.В. Хівричвгору