Документ z0619-18, чинний, поточна редакція — Прийняття від 02.05.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 26.06.2018. Подивитися в історії? )

СЛУЖБА ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.05.2018  № 149/358


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 травня 2018 р.
за № 619/32071

Про затвердження Інструкції з придбання в Службі зовнішньої розвідки України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система

Відповідно до статті 1 Закону України «Про Службу зовнішньої розвідки України», статті 23 Закону України «Про Національну поліцію», пункту 11 Положення про дозвільну систему, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року № 576 (зі змінами), пункту 11 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 878 (зі змінами), з метою визначення механізму придбання у Службі зовнішньої розвідки України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система, НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Інструкцію з придбання у Службі зовнішньої розвідки України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система, що додається.

2. Юридичному управлінню Служби зовнішньої розвідки України подати цей наказ у встановленому законодавством порядку на державну реєстрацію.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова Служби
зовнішньої розвідки України


Є. Божок

Міністр
внутрішніх справ України


А. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

Голова Національної поліції України

Заступник Міністра фінансів України

Заступник Міністра соціальної політики України

Керівник Секретаріату
Спільного представницького органу
сторони роботодавців на національному рівні

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
об’єднань профспілокС.М. Князєв

А. Граділь

М. ШамбірР. ІллічовО.О. Шубін


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Служби
зовнішньої розвідки України,
Міністерства
внутрішніх справ України
02 травня 2018 року № 149/358


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 травня 2018 р.
за № 619/32071

ІНСТРУКЦІЯ
з придбання у Службі зовнішньої розвідки України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система

1. Придбання вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї, запасних деталей до них та інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система (далі - зброя невійськового призначення та бойові припаси до неї), здійснюється для озброєння підрозділів Служби зовнішньої розвідки України, поповнення нагородного фонду Служби зовнішньої розвідки України, забезпечення тренувальної та змагальної діяльності суб’єктів сфери фізичної культури та спорту Служби зовнішньої розвідки України.

2. Придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї за кошти державного бюджету здійснюється з урахуванням процедур, визначених законодавством України у сфері державних закупівель.

3. Придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї здійснюється Службою зовнішньої розвідки України в порядку, встановленому Інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 року № 622, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 07 жовтня 1998 року за № 637/3077 (зі змінами), з урахуванням цієї Інструкції за дозволами на придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї (далі - Дозвіл) уповноваженого на це підрозділу апарату центрального органу управління Національної поліції України (далі - уповноважений підрозділ Національної поліції України) у суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з виробництва, ремонту, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною та охолощеною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 мм і швидкістю польоту кулі понад 100 м/с; виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу.

4. Служба зовнішньої розвідки України здійснює придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї тільки за дозволами уповноваженого підрозділу Національної поліції України.

5. Для отримання Дозволу Управління матеріальних ресурсів та логістики Служби зовнішньої розвідки України подає до уповноваженого підрозділу Національної поліції України такі документи:

клопотання начальника Управління матеріальних ресурсів та логістики Служби зовнішньої розвідки України, у якому зазначається кількість зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї, які планується придбати;

копія (витяг) розпорядження Голови Служби зовнішньої розвідки України про призначення особи (осіб), відповідальної (відповідальних) за придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї, із зазначенням її (їх) прізвища, імені та по батькові;

копія документа, що є підставою для придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї, засвідчена суб’єктом господарювання (договір купівлі-продажу, контракт);

платіжний документ про оплату послуг, пов’язаних з видачею Дозволу.

6. Дозвіл отримується в уповноваженому підрозділі Національної поліції України особою (особами), призначеною (призначеними) в Службі зовнішньої розвідки України відповідальною (відповідальними) за придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї.

7. Не використаний протягом строку дії Дозвіл повертається до уповноваженого підрозділу Національної поліції України.

8. Оформлення приймання придбаної зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї здійснюється комісією, склад якої затверджується заступником Голови Служби зовнішньої розвідки України, за приймальним актом (у двох примірниках), форма якого наведена в додатку 1 до цієї Інструкції.

9. Передавання придбаної зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї між підрозділами Служби зовнішньої розвідки України дозволяється тільки на підставі накладної, форма якої наведена в додатку 2 до цієї Інструкції.

10. Накладна складається співробітником Управління матеріальних ресурсів та логістики, який відповідає за озброєння, реєструється в книзі реєстрації документів, засвідчується підписом особи, яка веде облік озброєння в підрозділі, та підписом начальника Управління матеріальних ресурсів та логістики.

11. Облік, зберігання та видача придбаної зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї здійснюються в порядку, визначеному законодавством України.

Т.в.п. начальника
Управління матеріальних
ресурсів та логістики
Служби зовнішньої
розвідки України

В. Салімон

Начальник управління
взаємодії з Національною
поліцією МВС УкраїниО. Соколовський


Додаток 1
до Інструкції з придбання
у Службі зовнішньої розвідки України
вогнепальної зброї невійськового
призначення, бойових припасів
до неї, холодної і пневматичної зброї
та деяких інших предметів і матеріалів,
на які поширюється дозвільна система
(пункт 8)

ПРИЙМАЛЬНИЙ АКТДодаток 2
до Інструкції з придбання
у Службі зовнішньої розвідки України
вогнепальної зброї невійськового
призначення, бойових припасів
до неї, холодної і пневматичної зброї
та деяких інших предметів і матеріалів,
на які поширюється дозвільна система
(пункт 9)

НАКЛАДНАвгору