Документ z0591-18, чинний, поточна редакція — Прийняття від 24.04.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 05.06.2018. Подивитися в історії? )

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

24.04.2018  № 267


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 травня 2018 р.
за № 591/32043

Про внесення змін до Інструкції про порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України

Відповідно до Порядку видачі посвідчення і вручення нагрудного знака «Ветеран військової служби», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 року № 1601 (зі змінами), Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 року № 446 (зі змінами), Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 411 (зі змінами), та з метою організації санаторно-курортного лікування у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України НАКАЗУЮ:

1. Внести до Інструкції про порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженої наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 20 вересня 2013 року № 527, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 жовтня 2013 року за № 1774/24306 (зі змінами), такі зміни:

у тексті Інструкції слова «ветерани Держспецзв’язку» у всіх відмінках і числах замінити словами «ветерани військової служби та Держспецзв’язку» у відповідних відмінках і числах.

2. Начальнику Медичного центру Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечити подання в установленому порядку цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України відповідно до розподілу обов’язків.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова Служби
генерал-лейтенант


Л.О. Євдоченко

ПОГОДЖЕНО:

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
об’єднань профспілок

Керівник Секретаріату
Спільного представницького органу 
сторони роботодавців на національному рівні

В.о. Міністра охорони здоров’я України

Міністр соціальної політики України

О.О. ШубінР. Іллічов

У. Супрун

А. Ревавгору