Документ z0585-18, чинний, поточна редакція — Прийняття від 27.04.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 12.06.2018. Подивитися в історії? )

СЛУЖБА ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.04.2018  № 142


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 травня 2018 р.
за № 585/32037

Про внесення зміни до Інструкції про компенсаційні виплати військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України, особам, звільненим зі служби у Службі зовнішньої розвідки України, та членам їх сімей

Відповідно до статей 6, 8 Закону України «Про Службу зовнішньої розвідки України», з метою впорядкування питання компенсаційних виплат військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України, особам, звільненим зі служби у Службі зовнішньої розвідки України, та членам їх сімей НАКАЗУЮ:

1. Пункт 2 розділу III Інструкції про компенсаційні виплати військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України, особам, звільненим зі служби у Службі зовнішньої розвідки України, та членам їх сімей, затвердженої наказом Служби зовнішньої розвідки України від 06 грудня 2017 року № 419, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України від 02 січня 2018 року за № 9/31461 (із змінами), викласти в такій редакції:

«2. Грошова компенсація виплачується військовослужбовцям за місцем військової служби за їх заявою (рапортом) на ім’я керівника структурного підрозділу (особи, яка виконує його обов’язки, посаду) на підставі наказу Голови СЗРУ, начальників 7 та 8 служб 1 управління 2 департаменту 55 Центру та ректора Інституту СЗРУ, у якому зазначається розмір грошової компенсації на підставі довідки про вартість речового майна, що належить до видачі.».

2. Юридичному управлінню Служби зовнішньої розвідки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова Служби

Є. Божок

ПОГОДЖЕНО:

Голова Спільного представницького
органу об’єднань профспілок

Керівник Секретаріату
Спільного представницького органу
сторони роботодавців на національному рівні

Міністр соціальної політики України
Г.В. ОсовийР. Іллічов

А. Ревавгору