Документ z0540-16, чинний, поточна редакція — Прийняття від 25.03.2016
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 06.05.2016. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

25.03.2016  № 160


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 квітня 2016 р.
за № 540/28670

Про затвердження Змін до Положення про комісії Міністерства оборони України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій

Відповідно до статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, постанови Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 425 “Про внесення змін до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення” НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Положення про комісії Міністерства оборони України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 07 травня 2015 року № 200, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2015 року за № 531/26976, що додаються.

2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр оборони України
генерал армії України


С.Т. Полторак

ПОГОДЖЕНО:

Міністр соціальної політики України

Голова Державної служби України
у справах ветеранів війни
та учасників антитерористичної операції

Голова Спільного представницького органу
об'єднань профспілок

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
сторони роботодавців
на національному рівні

Голова Центрального комітету
Всеукраїнської профспілки
працівників Збройних Сил України


П. Розенко



А.В. Дерев'янко


Г.В. Осовий




О. Мірошниченко



Д.Т. Мірошниченко



ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
оборони України
25.03.2016  № 160


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 квітня 2016 р.
за № 540/28670

ЗМІНИ
до Положення про комісії Міністерства оборони України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій

1. Пункти 6–8 викласти в такій редакції:

“6. На Комісії Міністерства оборони України та військової частини А0515 покладається вирішення питань про визнання учасниками бойових дій із числа:

військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, які проходять військову (державну) службу, працюють у Міністерстві оборони України, Збройних Силах України та військовій частині А0515;

осіб, які в складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення, за умови, що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу військових частин безпосереднього підпорядкування Міністерству оборони України або військовій частині А0515.

7. На Комісію Генерального штабу Збройних Сил України покладається вирішення питань про визнання учасниками бойових дій із числа:

військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, які проходять військову (державну) службу, працюють у Генеральному штабі Збройних Сил України, органах військового управління, з’єднаннях, військових частинах, військових навчальних закладах, установах та організаціях безпосереднього підпорядкування Генеральному штабу Збройних Сил України, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;

осіб, які в складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення, за умови, що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу військових частин безпосереднього підпорядкування Генеральному штабу Збройних Сил України.

8. На Комісії командувань видів Збройних Сил України покладається вирішення питань про визнання учасниками бойових дій із числа:

військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, які проходять військову (державну) службу, працюють у видах Збройних Сил України, органах військового управління, з’єднаннях, військових частинах, військових навчальних закладах, установах та організаціях, підпорядкованих видам Збройних Сил України, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;

осіб, які в складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення, за умови, що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу відповідного виду Збройних Сил України.”.

2. У пункті 11:

абзац третій підпункту 4 викласти в такій редакції:

“витяги із наказів керівника Антитерористичного центру при СБУ про залучення до проведення антитерористичної операції, витяги із наказів командира військової частини (по стройовій частині) про вибуття для виконання завдань антитерористичної операції та прибуття після їх виконання, витяги із наказів керівників секторів про залучення (прибуття (вибуття) до (з) району проведення антитерористичної операції) до проведення антитерористичної операції, директив, розпоряджень, журналів бойових дій, оперативних завдань, бойових донесень, дислокацій, книг нарядів, графіків несення служби, звітів, зведень, донесень;”;

доповнити підпунктом 5 такого змісту:

“5) для осіб, які в складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення, за умови, що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу військових частин Збройних Сил України:

довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України;

витяги із наказів, директив, розпоряджень, журналів бойових дій, оперативних завдань, бойових донесень, дислокацій, книг нарядів, графіків несення служби, звітів, зведень, донесень;

матеріали службових розслідувань за фактами отримання поранень, контузій, каліцтва;

показання свідків (не менше двох), які в період, що потребує підтвердження, у складі добровольчого формування разом із заявником брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та визнані учасниками бойових дій;

інші офіційні документи, видані державними органами, що містять достатні докази про безпосередню участь особи у виконанні завдань антитерористичної операції в районах її проведення.”.

Директор
Департаменту кадрової
політики Міністерства
оборони України




О.В. Яцино



вгору