Документ z0459-12, чинний, поточна редакція — Прийняття від 12.03.2012
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 13.04.2012. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.03.2012  № 115


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
28 березня 2012 р.
за № 459/20772

Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30.05.2011 № 213

Відповідно до підпункту 9.2.7 пункту 9.2 статті 9 Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України” та постанови Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 року № 502 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на витрати, пов’язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об’єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду” (зі змінами) НАКАЗУЮ:

1. Внести до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30 травня 2011 року № 213 “Про затвердження норм відшкодування витрат, пов'язаних з комплексом заходів із зберігання, перевезення та переробки об'єктів державного цінового регулювання”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 червня 2011 року за № 762/19500, такі зміни:

1.1. Пункт 1 доповнити абзацом восьмим такого змісту:

“за перевезення (в тому числі навантажувально-розвантажувальні роботи) цукру-піску (бурякового), що є об'єктом державного цінового регулювання, в розмірі 320,00 грн. за тонну з урахуванням ПДВ”.

У зв’язку з цим абзаци восьмий та дев’ятий вважати відповідно абзацами дев’ятим та десятим.

1.2. Абзаци дев’ятий та десятий викласти у такій редакції:

“Передбачені абзацами сьомим та восьмим цього пункту максимальні норми витрат за перевезення (в тому числі навантажувально-розвантажувальні роботи) зерна та цукру-піску (бурякового) застосовуються для визначення обсягів коштів, які спрямовуються Міністерством аграрної політики та продовольства України Аграрному фонду на відшкодування витрат, пов'язаних із комплексом заходів із перевезення зерна та цукру-піску (бурякового) державного інтервенційного фонду у межах України.

Розрахунки Аграрного фонду із суб'єктами господарювання, які здійснюють перевезення та навантажувально-розвантажувальні роботи зерна та цукру-піску (бурякового) державного інтервенційного фонду в межах України, проводяться за тарифами, встановленими згідно із законодавством, в межах норм, затверджених цим наказом”.

2. Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С.М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М.Д.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр

М.В. Присяжнюк

ПОГОДЖЕНО:

Заступник генерального директора
Аграрного фонду

Заступник Міністра
економічного розвитку і торгівлі України -
керівник апаратуІ.В. ЯкубовичВ.П. Павленковгору