Положення про Грамоту правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
Фонд соцстраху нещасн.випадків; Постанова, Положення, Форма типового документа від 01.03.20127
Документ z0444-12, чинний, поточна редакція — Прийняття від 01.03.2012
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 13.04.2012. Подивитися в історії? )


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 березня 2012 р.
за № 444/20757

ПОЛОЖЕННЯ
про Грамоту правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

1. Грамота правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань (далі - Фонд) є заохоченням та формою відзнаки за сумлінну працю, активну участь та вагомий внесок у розробку та реалізацію правових, організаційних та фінансово-економічних заходів із загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

2. Нагородження Грамотою правління Фонду проводиться за рішенням правління Фонду.

3. Грамотою правління Фонду нагороджуються:

члени правління, члени наглядової ради, працівники виконавчої дирекції та її робочих органів (зі стажем роботи у Фонді не менше 2-х років);

роботодавці, працівники підприємств, установ та організацій, працівники органів влади та органів місцевого самоврядування, трудові колективи підприємств, установ, організацій.

4. Подання про нагородження Грамотою правління Фонду складається за формою, наведеною у додатку 1 до цього Положення, вноситься на розгляд правління Фонду головою, його заступниками, членами правління, директором виконавчої дирекції Фонду.

5. До подання про нагородження працівника Грамотою правління Фонду додаються відомості про цю особу за формою згідно з додатком 2 до цього Положення.

Відомості про підприємство, установу або організацію, що нагороджується Грамотою правління Фонду, викладаються у довільній формі у поданні про нагородження.

6. Проект постанови правління Фонду про нагородження Грамотою правління Фонду та інші необхідні матеріали для розгляду цього питання готуються виконавчою дирекцією Фонду.

7. Про нагородження Грамотою правління Фонду приймається постанова правління Фонду.

8. Вручення Грамоти правління Фонду проводиться, як правило, в урочистій обстановці головою правління Фонду, його заступниками, директором виконавчої дирекції або за їх дорученням начальниками управлінь в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі за місцем роботи нагороджених осіб (за місцезнаходженням нагороджених підприємств, установ, організацій).

9. Облік осіб та підприємств, установ, організацій, нагороджених Грамотою правління Фонду, ведеться виконавчою дирекцією Фонду.

10. Особам, нагородженим Грамотою правління Фонду, надається грошова винагорода в межах мінімальної заробітної плати за рахунок коштів, передбачених на забезпечення роботи правління Фонду.

11. Особи та підприємства, установи, організації, нагороджені Грамотою правління Фонду, повторнопредставляються до нагородження цією грамотою не раніше ніж через два роки після останнього нагородження.

Начальник відділу кадрів

Р.Л. Марченко
Додаток 1
до Положення про Грамоту
правління Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань України

ПОДАННЯ
про нагородження Грамотою правління Фонду


Додаток 2
до Положення про Грамоту
правління Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань України

ВІДОМОСТІ
про особу, яка представляється до нагородження Грамотою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Українивгору