Документ z0443-12, чинний, поточна редакція — Прийняття від 01.03.2012
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 13.04.2012. Подивитися в історії? )


Зареєстровано в Міністерстві
юстиціїУкраїни
23 березня 2012 р.
за № 443/20756

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

1. Почесна грамота правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі -Фонд) є заохоченням та формою відзнаки за сумлінну працю, активну участь та вагомий внесок у розробку та реалізацію правових, організаційних та фінансово-економічних заходів із загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

2. Нагородження Почесною грамотою правління Фонду проводиться за рішенням правління Фонду.

3. Почесною грамотою правління Фонду нагороджуються:

члени правління, члени наглядової ради, працівники виконавчої дирекції та її робочих органів (зі стажем роботи у Фонді не менше 3-х років);

роботодавці, працівники підприємств, установ та організацій, працівники органів влади та органів місцевого самоврядування, трудові колективи підприємств, установ, організацій.

4. Подання про нагородження Почесною грамотою правління Фонду складається за формою, наведеною у додатку 1 до цього Положення, та вноситься на розгляд правління Фонду головою, його заступниками, членами правління, директором виконавчої дирекції Фонду.

5. До подання про нагородження працівника Почесною грамотою правління Фонду додаються відомості про цю особу за формою згідно з додатком 2 до цього Положення.

Відомості про підприємство, установу, організацію, що нагороджується Почесною грамотою правління Фонду, викладаються у довільній формі у поданні про нагородження згідно з додатком 3 до цього Положення.

6. Проект постанови правління Фонду про нагородження Почесною грамотою правління Фонду та інші необхідні матеріали для розгляду цього питання готуються виконавчою дирекцією Фонду.

7. Про нагородження Почесною грамотою правління Фонду приймається постанова правління Фонду.

8. Вручення Почесної грамоти правління Фонду проводиться, як правило, головою правління Фонду, його заступниками, директором виконавчої дирекції або за їх дорученням начальниками управлінь в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі за місцем роботи нагороджених осіб (за місцезнаходженням нагороджених підприємств, установ, організацій).

9. Облік осіб та підприємств, установ, організацій, нагороджених Почесною грамотою правління Фонду, ведеться виконавчою дирекцією Фонду.

10. Особам, нагородженим Почесною грамотою правління Фонду,надається грошова винагорода у межах 1,5 мінімальної заробітної плати за рахунок коштів, передбачених на забезпечення роботи правління Фонду.

11. Особи та підприємства, установи, організації, нагороджені Почесною грамотою правління Фонду, представляються до нагородження цією грамотою повторно не раніше ніж через три роки після останнього нагородження.

Начальник відділу кадрів

Р.Л. Марченко
Додаток 1
до Положення про Почесну грамоту
правління Фонду соціального
страхування від нещасних випадків
на виробництві та професійних
захворювань України

ПОДАННЯ
про нагородження Почесною грамотою правління Фонду


Додаток 2
до Положення про Почесну грамоту
правління Фонду соціального
страхування від нещасних випадків
на виробництві та професійних
захворювань України

ВІДОМОСТІ
про особу, яка представляється до нагородження Почесною грамотою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України


Додаток 3
до Положення про Почесну грамоту
правління Фонду соціального
страхування від нещасних випадків
на виробництві та професійних
захворювань України

ВІДОМОСТІ
про підприємство, установу, організацію, що нагороджується Почесною грамотою правління Фондувгору