Про заохочувальні відзнаки Фонду
Фонд соцстраху нещасн.випадків; Постанова, Положення, Форма [...] від 01.03.20127
Документ z0442-12, чинний, поточна редакція — Прийняття від 01.03.2012
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 13.04.2012. Подивитися в історії? )

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

01.03.2012  № 7


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 березня 2012 р.
за № 442/20755

Про заохочувальні відзнаки Фонду

Відповідно до статті 17 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити заохочувальні відзнаки правління Фонду:

Медаль Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України «За особистий внесок у розвиток соціального страхування»;

Почесну грамоту правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України;

Грамоту правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

2. Затвердити такі, що додаються:

Положення про медаль Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України «За особистий внесок у розвиток соціального страхування»;

Положення про Почесну грамоту правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України;

Положення про Грамоту правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 28.04.2004 № 37 «Про відзнаки правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України», від 03.10.2008 № 47 «Про медаль Фонду «За особистий внесок у розвиток соціального страхування».

4. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України забезпечити державну реєстрацію цієї постанови в установленому законодавством порядку.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Голова правління

Б. Райков

ПОГОДЖЕНО:

Голова Первинної профспілкової організації
виконавчої дирекції Фонду соціального страхування
від нещасних випадків на виробництві
та професійних захворювань України

Голова Київської міської профспілки
працівників соціальної сфери

О.В. Чухманенко


О.В. Мафтуляк
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління Фонду
соціального страхування
від нещасних випадків
на виробництві та професійних
захворювань України
01.03.2012  № 7


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 березня 2012 р.
за № 442/20755

ПОЛОЖЕННЯ
про медаль Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України «За особистий внесок у розвиток соціального страхування»

1. Медаль «За особистий внесок у розвиток соціального страхування» (далі - медаль) є відомчою відзнакою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - Фонд) для заохочення працівників системи соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, представників громадськості за особисті досягнення,пов'язані з реалізацією державної політики у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві.

2. Медаллю «За особистий внесок у розвиток соціального страхування» нагороджуються керівники підприємств-страхувальників, члени правління та наглядової ради Фонду, керівники та спеціалісти виконавчої дирекції Фонду, її робочих органів, працівники сфери соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, громадських організацій інвалідів, громадські діячі, які зробили значний особистий внесок у вирішення питань, зазначених у пункті  1 цього Положення.

Медаллю «За особистий внесок у розвиток соціального страхування» можуть нагороджуватися особи, які не працюють у сфері соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, але активно сприяють її розвитку.

3. Подання про нагородження медаллю «За особистий внесок у розвиток соціального страхування» виноситься на правління Фонду для розгляду і прийняття рішення. У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для клопотання до нагородження.

Одночасно з пропозиціями на кожну особу, яка представляється до нагородження медаллю «За особистий внесок у розвиток соціального страхування», подаються інформація про трудові досягнення та біографічна довідка.

У поданні мають бути зазначені:

прізвище, ім'я, по батькові;

дата народження;

повна назва займаної посади;

стаж роботи (загальний, роботи у відповідному органі та на даній посаді);

рівень виконання посадових обов'язків, ділові та професійні якості;

підстави для подання.

Підготовка матеріалів для розгляду правлінням здійснюється відділом кадрів виконавчої дирекції Фонду.

4. Висунення кандидатур для нагородження медаллю «За особистий внесок у розвиток соціального страхування» здійснюється відкрито у трудовому колективі, де працює особа, яку представляють до нагороди.

5. Клопотання правлінню Фонду про нагородження медаллю «За особистий внесок у розвиток соціального страхування» подає директор виконавчої дирекції Фонду.

6. Рішення про нагородження медаллю «За особистий внесок у розвиток соціального страхування» приймається правлінням Фонду.

7. Вручення медалі Фонду, як правило, приурочується до загальнодержавних та професійних свят, ювілейних дат працівників, річниць утворення Фонду і провадиться в урочистій обстановці Головою правління Фонду, його заступниками або директором виконавчої дирекції Фонду.

8. Особі, нагородженій медаллю Фонду, видається посвідчення за формою, наведеною у додатку 1 до цього Положення.

Бланк посвідчення про медаль Фонду є документом суворої звітності.

9. Облік виданих медалей, футлярів та посвідчень до них ведеться управлінням бухгалтерського обліку, звітності та методології виконавчої дирекції Фонду та закріплюється за матеріально відповідальною особою.

10. У трудовій книжці особи, нагородженої медаллю Фонду, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера постанови правління Фонду у порядку, визначеному чинним законодавством.

11. Опис медалі Фонду наведено у додатку 2 до цього Положення.

12. Повторне нагородження медаллю Фонду не проводиться.

13. Втрачені медаль Фонду або посвідчення до неї повторно не видаються.

Начальник відділу кадрів

Р.Л. Марченко
Додаток 1
до Положення про медаль Фонду
соціального страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних  захворювань України
«За особистий внесок у розвиток
соціального страхування»

ФОРМА
посвідчення до медалі Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України «За особистий внесок у розвиток соціального страхування»Додаток 2
до Положення про медаль Фонду
соціального страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних  захворювань України
«За особистий внесок у розвиток
соціального страхування»

ОПИС
медалі Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України «За особистий внесок у розвиток соціального страхування»

Медаль Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - медаль) «За особистий внесок у розвиток соціального страхування» має за основу квадрат, на який композиційно нанесено восьмикутний елемент, у центрі якого знаходиться логотип Фонду, а зверху напис: «За особистий внесок у розвиток соціального страхування».

Медаль за допомогою кільця з’єднується з прямокутною колодкою, яка покрита атласною стрічкою, виконаною в трьох кольорах - синьому, жовтому та малиновому.

Медаль разом з колодкою має габаритні розміри 55 х111 мм.

Медаль виготовляється способом чеканки трьох елементів з послідовним з’єднанням їх між собою. Матеріал, з якого виготовлені елементи, - мідь, покриття елементів - позолота. Також фрагменти елементів логотипа покриваються емаллю - синього, темно-синього, малинового, жовтого та бузкового кольорів.вгору