Документ z0287-17, чинний, поточна редакція — Прийняття від 15.02.2017
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 14.04.2017. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.02.2017  № 236


Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України
02 березня 2017 р. 
за № 287/30155

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства праці та соціальної політики України від  05 квітня 2006 року № 104

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 423 (зі змінами), з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 05 квітня 2006 року № 104 „Про умови оплати праці працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 12 квітня 2006 року за № 424/12298 (зі змінами).

2. Департаменту заробітної плати та умов праці (Товстенко О.П.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр

А. Рева

ПОГОДЖЕНО:

Заступник Міністра фінансів України -
керівник апарату

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
об'єднань профспілок

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
сторони роботодавців
на національному рівні



Є.Капінус



О.О.Шубін




Д.Олійник



вгору