Документ z0286-19, чинний, поточна редакція — Прийняття від 27.02.2019
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 12.04.2019. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.02.2019  № 133


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 березня 2019 р.
за № 286/33257

Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2019 році

Відповідно до пункту 1-2 постанови Кабінету Міністрів України від 01 липня 1996 року № 710 «Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів» та з метою впорядкування вартості проведення експертиз у підрозділах Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України НАКАЗУЮ:

1. Установити, що з урахуванням індексу споживчих цін (індексу інфляції) за 2018 рік нормативна вартість однієї експертогодини у 2019 році становить 157,01 грн.

2. Директорам Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, територіальних науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів Міністерства внутрішніх справ України забезпечити складання розрахунку вартості проведення експертиз згідно з установленою нормативною вартістю однієї експертогодини у 2019 році.

3. Директорові Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру - керівнику Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України Теплицькому Б.Б. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України Тахтая О.В. та директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру - керівника Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України Теплицького Б.Б.

Міністр

А.Б. Аваковвгору