Документ z0194-19, чинний, поточна редакція — Прийняття від 14.02.2019
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 05.03.2019. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.02.2019  № 57


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 лютого 2019 р.
за № 194/33165

Про затвердження квот добування водних біоресурсів загальнодержавного значення в Азовському морі із затоками у 2019 році

Відповідно до статті 8 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», підпункту 2 пункту 3 та підпункту 9 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119, з метою забезпечення раціонального використання водних біоресурсів НАКАЗУЮ:

1. Затвердити квоти добування водних біоресурсів загальнодержавного значення в Азовському морі із затоками у 2019 році відповідно до лімітів та прогнозів допустимого спеціального використання водних біоресурсів загальнодержавного значення в Азовському морі із затоками на 2019 рік, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 лютого 2019 року № 56, що додаються.

2. Департаменту аграрної політики та сільського господарства в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Голові Державного агентства рибного господарства України Бєлову Я.С.:

1) надіслати користувачам водних біоресурсів повідомлення про встановлення частки добування (вилову) водних біоресурсів, зазначених у затверджених цим наказом квотах, подати розподіл квот добування щодо окремих користувачів Міністерству екології та природних ресурсів України, обласним, Київській міській державним адміністраціям;

2) забезпечити контроль за використанням виділених квот добування водних біоресурсів і встановлених лімітів та здійснення за потреби перерозподілу квот відповідно до законодавства України.

4. Усім користувачам незалежно від форм власності подавати Державному агентству рибного господарства України та органам статистики інформацію про обсяги вилову водних біоресурсів у визначені строки за встановленими формами.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В. Топчія.

Заступник Міністра

В. Шеремета

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державного агентства рибного
господарства України
Я.С. Бєлов


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
аграрної політики
та продовольства України
14 лютого 2019 року № 57

КВОТИ
добування водних біоресурсів загальнодержавного значення в Азовському морі із затоками у 2019 році (тонн)

Заступник директора
Департаменту аграрної
політики та сільського
господарства
О. Альшановавгору