Документ z0172-18, чинний, поточна редакція — Прийняття від 13.02.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 20.02.2018. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

13.02.2018  № 339/5


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 лютого 2018 р.
за № 172/31624

Про затвердження Змін до наказу Міністерства юстиції України від 23 червня 2011 року № 1707/5

Відповідно до Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23 червня 2011 року № 1707/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 червня 2011 року за № 759/19497, що додаються.

2. Департаменту публічного права (Кравченко Л.М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в.о. Державного секретаря, директора Департаменту персоналу Сову Н.П.

Перший заступник Міністра

Н. Бернацька


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
юстиції України
13.02.2018 № 339/5


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 лютого 2018 р.
за № 172/31624

ЗМІНИ
до Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі

1. В абзаці другому пункту 3 слова «, у сфері пробації» замінити словами «здійснення досудового розслідування злочинів, вчинених на території або в приміщеннях Державної кримінально-виконавчої служби України».

2. Підпункт 4.33 пункту 4 викласти в такій редакції:

«4.33 організовує через слідчий відділ (відділення) здійснення досудового розслідування злочинів, вчинених на території або в приміщеннях Державної кримінально-виконавчої служби України;».

3. Абзаци третій - п’ятий пункту 9 викласти в такій редакції:

«Начальник Головного територіального управління юстиції має чотирьох заступників, у тому числі: першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції, заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальника Управління державної виконавчої служби, заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації, заступника начальника Головного територіального управління юстиції - начальника Слідчого відділу, відділення (сектору).

Заступники начальника Головного територіального управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим призначаються на посади та звільняються з посад державним секретарем Міністерства юстиції України за погодженням з Головою Верховної Ради Автономної Республіки Крим та Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим.

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби та його заступники, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації, заступник начальника Головного територіального управління юстиції - начальник Слідчого відділу, відділення (сектору) призначаються на посади та звільняються з посад державним секретарем Міністерства юстиції України.».

Директор Департаменту
публічного права


Л.М. Кравченковгору