Деякі питання проведення оцінки економічної ефективності проектних (інвестиційних) пропозицій та інвестиційних проектів
Мінекономрозвитку України; Наказ, Форма типового документа, Висновок від 29.12.20121532
Документ z0124-13, чинний, поточна редакція — Прийняття від 29.12.2012
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 05.02.2013. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.12.2012  № 1532


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 січня 2013 р.
за № 124/22656

Деякі питання проведення оцінки економічної ефективності проектних (інвестиційних) пропозицій та інвестиційних проектів

Відповідно до пункту 13 Порядку та критеріїв оцінки економічної ефективності проектних (інвестиційних) пропозицій та інвестиційних проектів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 року № 684, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму експертного висновку щодо економічної ефективності проектної (інвестиційної) пропозиції або інвестиційного проекту, що додається.

2. Установити, що департамент інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства забезпечує проведення Міністерством економічного розвитку і торгівлі України оцінки економічної ефективності проектних (інвестиційних) пропозицій та інвестиційних проектів.

3. Надати право підпису експертного висновку щодо економічної ефективності проектної (інвестиційної) пропозиції або інвестиційного проекту директору департаменту інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства, а у разі його тимчасової відсутності - особі, яка виконує його обов’язки.

4. Директору департаменту інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максюту А.А.

Міністр економічного
розвитку і торгівлі України


І.М. Прасоловвгору