Технічний опис Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання
МОН України; Зразок, Форма, Сертифікат [...] від 10.01.201725
Документ z0119-17, чинний, поточна редакція — Редакція від 25.01.2019, підстава - z0010-19


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
освіти і науки України
10.01.2017  № 25

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки
№ 1353 від 07.12.2018}

СЕРТИФІКАТ
зовнішнього незалежного оцінювання

{Зразок Інформаційної картки до Сертифіката із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 1353 від 07.12.2018}ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
освіти і науки України
10.01.2017  № 25


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 січня 2017 р.
за № 119/29987

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС
Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання

Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі - Сертифікат) виготовляється на білому аркуші розміром 148 х 210 мм, щільність якого становить не менше ніж 80 г/ м-2.

У лівій верхній частині Сертифіката - місце для фотокартки особи, яка зареєстрована для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (далі - особа), розміром 3 х 4 см. Нижній правий кут фотокартки скріплюється із бланком Сертифіката спеціальною номерною голографічною наліпкою прямокутної форми розміром 15 х 25 мм. На наліпці - логотип Українського центру оцінювання якості освіти, а також номер із семи цифр. Фон наліпки - сріблясто-синій із повторенням зменшеного логотипа Українського центру оцінювання якості освіти.

Праворуч від фотокартки надруковано по центру у три рядки:

«УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

СЕРТИФІКАТ

ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ».

У четвертому рядку в центрі зазначається номер Сертифіката, праворуч - PIN-код.

У п’ятому, шостому рядках у центрі вказуються прізвище, ім'я, по батькові особи, у сьомому рядку в центрі - назва, серія (за наявності), номер документа, на підставі якого особу зареєстровано для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У восьмому, дев'ятому рядках надруковано: «ПРОЙШОВ(ЛА) У 20___ РОЦІ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ З ТАКИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ:» із зазначенням року проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Далі вказуються навчальні предмети із зазначенням (за наявності) рівня складності завдань, із яких особа проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання, дата проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Факт проходження особою зовнішнього незалежного оцінювання підтверджується підписом уповноваженої особи Українського центру оцінювання якості освіти та спеціальною номерною печаткою Українського центру оцінювання якості освіти «Для сертифікатів».

Під таблицею результатів зовнішнього незалежного оцінювання - місце для службової інформації.

У наступних двох рядках зазначено «Директор Українського центру оцінювання якості освіти», праворуч розміщуються зображення підпису директора та відбитка печатки Українського центру оцінювання якості освіти, вказуються ініціали та прізвище директора.

Нижче ліворуч особою, яка оформляє Сертифікат, зазначається номер голографічної наліпки, наклеєної на Сертифікат. У правій нижній частині Сертифіката розміщується штрих-код доступу до інформації про проходження особою зовнішнього незалежного оцінювання, що знаходиться в базі даних учасників і результатів зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти.

{Технічний опис із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 1353 від 07.12.2018}

Директор департаменту
вищої освіти


О.І. Шароввгору