Документ z0112-04, чинний, поточна редакція — Прийняття від 16.01.2004
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 07.02.2004. Подивитися в історії? )


 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 
Н А К А З
 
16.01.2004 N 21
 
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 січня 2004 р.
за N 112/8711

 
Про розмір та порядок оплати послуг
з проставлення апостиля

 
     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 N 61 ( 61-2003-п ) "Про надання повноважень на проставлення апостиля, передбаченого Конвенцією, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів" Н А К А З У Ю:
 
     1. Установити плату за надання послуг з проставлення апостиля на офіційних документах, виданих навчальними закладами, державними органами, підприємствами, установами і організаціями, що стосуються сфери освіти і науки і призначені для використання на території інших держав для:
     - громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства - три неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
     - юридичних осіб - п'ять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
     2. Установити, що плата, зазначена в пункті 1 цього наказу, справляється до проставлення апостиля шляхом перерахування до загального фонду державного бюджету.
     Від унесення плати звільняються інваліди 1-ої і 2-ої груп, інваліди Великої Вітчизняної війни, громадяни, які належать до першої категорії потерпілих унаслідок Чорнобильської катастрофи, та діти-сироти в разі проставлення апостиля на документах, що стосуються безпосередньо цих громадян.
 
     3. Департаменту міжнародного співробітництва (Сухолиткий О.С.):
     - подати наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 N 493/92 ( 493/92 ) "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (зі змінами і доповненнями);
     - після реєстрації наказу в Міністерстві юстиції довести цей наказ до відома Міністерства освіти Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, ректорів (директорів) вищих навчальних закладів.
 
     4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра В.С. Журавського.
 
 Міністр                        В.Г.Кремень 
ПОГОДЖЕНО:
Міністерство фінансів України
Заступник Міністра О.С.Яременковгору