Документ z0017-15, чинний, поточна редакція — Прийняття від 16.12.2014
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 06.02.2015. Подивитися в історії? )

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

16.12.2014  № 1709


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 січня 2015 р.
за № 17/26462

Про внесення зміни до Положення про іпотечне покриття звичайних іпотечних облігацій, порядок ведення реєстру іпотечного покриття та управління іпотечним покриттям звичайних іпотечних облігацій

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», Закону України від 15 квітня 2014 року № 1206-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу» Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

1. Пункт 3 глави 3 розділу IV Положення про іпотечне покриття звичайних іпотечних облігацій, порядок ведення реєстру іпотечного покриття та управління іпотечним покриттям звичайних іпотечних облігацій, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 27 грудня 2012 року № 1902, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 січня 2013 року за № 160/22692, доповнити словами «(за наявності)».

2. Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів (О. Симоненко) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню інформаційних технологій та діловодства (А. Заїка) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Управлінню внутрішнього аудиту та комунікацій (О. Збаражська) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

5. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Петрашка.

Голова Комісії

Д. Тевелєв

ПОГОДЖЕНО:

Голова Національного банку України

Т.в.о. Голови Національної комісії,
що здійснює державне регулювання
у сфері ринків фінансових послуг

Т.в.о. Голови Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва


В.О. ГонтареваМ. ПоляковО.Л. Шейковгору