Документ z0016-14, чинний, поточна редакція — Прийняття від 16.12.2013
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 04.02.2014. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

16.12.2013  № 803


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 січня 2014 р.
за № 16/24793

Про затвердження форм Звіту про рух товарів у магазині безмитної торгівлі та Звіту про товари, поставлені, реалізовані та не реалізовані на повітряному (водному або залізничному) транспортному засобі

Відповідно до статей 143 і 422 Митного кодексу України та з метою забезпечення подання утримувачами магазинів безмитної торгівлі відповідної звітності про рух товарів у магазині безмитної торгівлі та звіту про товари, поставлені, реалізовані та не реалізовані на повітряному (водному або залізничному) транспортному засобі НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

форму Звіту про рух товарів у магазині безмитної торгівлі;

форму Звіту про товари, поставлені, реалізовані та не реалізовані на повітряному (водному або залізничному) транспортному засобі.

2. Установити, що Звіт про рух товарів у магазині безмитної торгівлі подається щокварталу протягом 10 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної митної служби України від 31 липня 2003 року № 512 „Про затвердження форми звіту про рух товарів у магазині безмитної торгівлі”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08 серпня 2003 року за № 702/8023.

4. Департаменту митної справи (Дороховський О.М.) та Департаменту координації нормотворчої та методологічної роботи з питань оподаткування (Привалова Н.Є.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Дериволкова С.Д.

Міністр

О.В. Клименко

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва

М.Ю. Бродськийвгору