Документ vr015500-14, поточна редакція — Прийняття від 24.04.2014

РАДА НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

24.04.2014  № 15

Про намір щодо вступу Національного банку України до складу акціонерів Банку Міжнародних Розрахунків у Базелі

Відповідно до п. 11 статті 9 Закону України "Про Національній банк України", розглянувши та обговоривши пропозицію члена Ради Національного банку Полунєєва Ю.В. щодо доцільності та можливості вступу Національного банку України до складу акціонерів Банку Міжнародних Розрахунків (Bank for International Settlements) Рада Національного банку України ВИРІШИЛА:

1. Враховуючи важливість порушеного питання, утворити тимчасову робочу групу для всебічного його вивчення, прийняття у разі доцільності рекомендацій Правлінню Національного банку України щодо вступу Національного банку України до складу акціонерів Банку Міжнародних Розрахунків.

Включити до складу тимчасової робочої групи членів Ради Національного банку України Полунєєва Ю.В., Шпека Р.В. та заступника Голови Національного банку України Удовиченка М.М.

2. Робочій групі підготувати не пізніше 1 травня 2014 року проект плану заходів щодо наміру про вступ до складу акціонерів Банку Міжнародних Розрахунків, зокрема щодо звернень до керівників центральних банків ключових країн-членів Банку Міжнародних Розрахунків, здійснення дипломатичних заходів та отримання міжнародної підтримки тощо.

3. За умови вступу Національного банку України до складу акціонерів Банку Міжнародних Розрахунків передбачити у кошторисі доходів та витрат Національного банку України обсяг коштів, необхідних для підписки на акції Банку Міжнародних Розрахунків.

Голова Ради
Національного банку України


С.А. Буковинський

{Текст взято з сайту НБУ http://www.bank.gov.ua}вгору