Документ va06u710-19, поточна редакція — Прийняття від 28.05.2019


про закриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 54 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень абзацу шостого статті 3, частин другої - шостої статті 9, статті 12 Закону України "Про особливості приватизації підприємств Державної акціонерної компанії "Укррудпром"


установила:


2.1. Аналіз оспорюваних положень Закону дає підстави для висновку, що предметом їхнього регулювання є відносини щодо приватизації лише підприємств Укррудпрому.


Наслідком ліквідації Укррудпрому стало припинення цієї компанії, щодо якої виникли та існували відносини, врегульовані, зокрема, оспорюваними положеннями Закону.

2.4. Згідно з юридичними позиціями, висловленими Конституційним Судом України в Рішенні від 23 червня 1997 року № 2-зп, ухвалах від 1 жовтня 2002 року № 50-у/2002 та від 21 листопада 2007 року № 48-уп/2007, нормативно-правові акти, які вичерпали свою дію, не можуть розглядатися щодо відповідності Конституції України, тобто це питання непідвідомче Конституційному Суду України.




вгору