Документ v405-323-13, чинний, поточна редакція — Прийняття від 11.03.2013

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

11.03.2013  № 405/5

Про визнання статусу Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих

Відповідно до частини п'ятої статті 117 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника та визнання його банкрутом", Порядку визнання статусу Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 19 грудня 2012 року № 1179, і за результатами розгляду заяви та перевірки документів, що додаються до неї, НАКАЗУЮ:

1. Визнати Всеукраїнську громадську організацію "Асоціація антикризового менеджменту", що зареєстрована в установленому порядку та має статус всеукраїнського громадського об'єднання згідно з наказом Державної реєстраційної служби України від 02 березня 2010 року № 416/5, свідоцтво № 3289, Всеукраїнською саморегулівною організацією арбітражних керуючих.

2. Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу (Чижмарь К.І.) внести відомості про визнання статусу Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих до Журналу реєстрації заяв про визнання статусу Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

3. Цей наказ набирає чинності з дня його підписання.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К.І.

Міністр

О. Лавринович

{Текст взято з сайту Мін'юсту України http://www.minjust.gov.ua}вгору