Документ v2204359-14, поточна редакція — Прийняття від 04.12.2014

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 4 грудня 2014 року № 2204

Про визнання Лєдовських Д.М. такою, яка не набула депутатського мандата, та визнання обраним народним депутатом України Дроздика О.В.

До Центральної виборчої комісії 4 грудня 2014 року надійшла заява визнаної обраною народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Лєдовських Дарини Михайлівни, включеної до виборчого списку Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" під № 73, про відмову від депутатського мандата.

Розглянувши зазначену заяву, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 3 грудня 2014 року № 2197 Лєдовських Дарину Михайлівну було визнано обраною народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Згідно з частиною четвертою статті 101 Закону України "Про вибори народних депутатів України" у разі подання особою, обраною народним депутатом України, до Центральної виборчої комісії заяви про відмову від депутатського мандата Центральна виборча комісія приймає рішення про визнання її такою, яка не набула депутатського мандата, та визнає обраним народним депутатом України наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку відповідної політичної партії.

Кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі зареєстровано постановою Центральної виборчої комісії від 23 вересня 2014 року № 1085.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 100, частини четвертої статті 101, статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України", постанови Центральної виборчої комісії від 3 грудня 2014 року № 2197, керуючись статтями 11 - 13, пунктами 14, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Визнати обрану народним депутатом України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Лєдовських Дарину Михайлівну такою, яка не набула депутатського мандата.

2. Визнати обраним народним депутатом України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі:

Дроздик Олександр Валерійович, 1983 року народження, освіта вища, начальник управління нормативно-правового та аналітичного забезпечення, Державна виконавча служба України, проживає в місті Чернівцях, член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", включений до виборчого списку Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" під № 74.

3. Витяг із цієї постанови про визнання Дроздика О.В. обраним народним депутатом України оприлюднити шляхом опублікування в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр".

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙвгору