Документ v2072359-14, поточна редакція — Прийняття від 25.10.2014

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 25 жовтня 2014 року № 2072

Про скасування реєстрації довіреної особи кандидата у народні депутати України Тимочко Т.В., зареєстрованої в одномандатному виборчому окрузі № 64 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

До Центральної виборчої комісії 25 жовтня 2014 року надійшла заява кандидата у народні депутати України Тимочко Тетяни Валентинівни, зареєстрованої в одномандатному виборчому окрузі № 64 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, про припинення повноважень її довіреної особи Александрова Анатолія Олександровича.

Розглянувши зазначену заяву, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 9 жовтня 2014 року № 1585 Александрова А.О. зареєстровано довіреною особою кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 64 Тимочко Т.В.

Згідно з частиною дев’ятою статті 76 Закону України "Про вибори народних депутатів України" кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі має право в будь-який час до дня голосування звернутися із заявою до Центральної виборчої комісії про припинення повноважень його довіреної особи.

Враховуючи викладене, відповідно до частин дев’ятої, одинадцятої, дванадцятої статті 76 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата у народні депутати України Тимочко Тетяни Валентинівни, зареєстрованої в одномандатному виборчому окрузі № 64 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, Александрова Анатолія Олександровича.

2. Зобов’язати Александрова А.О. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі.

3. Копію цієї постанови надіслати кандидату в народні депутати України Тимочко Т.В.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙвгору