Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М»
Нацком.енергетики, ком.послуг; Постанова, Тариф від 28.12.20182059
Документ v2059874-18, чинний, поточна редакція — Прийняття від 28.12.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 01.01.2019. Подивитися в історії? )

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

28.12.2018   № 2059

Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М»

Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про ринок електричної енергії», Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2017 року № 1470, Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 05 жовтня 2018 року № 1175, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГАРАНТ ЕНЕРГО М»:

1) тарифи на послуги з розподілу електричної енергії на території м. Новояворівськ, смт Івано-Франкове, смт Шкло, с. Новий Яр, с. Ліс, х. Окілки, х. Батоги, с. Старичі, с. Стадники Яворівського району Львівської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває в управлінні ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТ ЕНЕРГО М», на рівні:

для 1 класу напруги – 136,01 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість);

для 2 класу напруги – 537,20 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість);

2) структуру тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» на території м. Новояворівськ, смт Івано-Франкове, смт Шкло, с. Новий Яр, с. Ліс, х. Окілки, х. Батоги, с. Старичі, с. Стадники Яворівського району Львівської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває в управлінні ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТ ЕНЕРГО М», згідно з додатком 1;

3) тарифи на послуги з розподілу електричної енергії на території м. Новий Розділ Львівської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває в управлінні ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТ ЕНЕРГО М», на рівні:

для 1 класу напруги – 142,69 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість);

для 2 класу напруги – 940,08 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість);

4) структуру тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» на території м. Новий Розділ Львівської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває в управлінні ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТ ЕНЕРГО М», згідно з додатком 2.

2. ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» перераховувати та обліковувати кошти, що визначені як джерела фінансування Інвестиційних програм ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» на 2019 рік (амортизація та плата за реактивну електроенергію), на окремих банківських рахунках та не використовувати ці кошти до прийняття НКРЕКП рішення щодо схвалення Інвестиційних програм ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» на 2019 рік.

3. Ця постанова набирає чинності з 01 січня 2019 року, але не раніше дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

Голова НКРЕКП

О. Кривенковгору