Документ v1755359-19, поточна редакція — Прийняття від 19.07.2019

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 19 липня 2019 року № 1755

Про скасування реєстрації та реєстрацію уповноважених осіб Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії надійшла заява Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" разом з іншими документами про відкликання уповноважених осіб в одномандатних виборчих округах № 176, № 179 та реєстрацію інших осіб замість відкликаних на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 27 червня 2019 року № 1351 Кривобородого Сергія Олександровича та Лобача Сергія Анатолійовича зареєстровано уповноваженими особами Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" в одномандатних виборчих округах № 176 та № 179 відповідно.

Згідно з частиною десятою статті 75 Закону України "Про вибори народних депутатів України" керівний орган політичної партії, який приймав рішення про затвердження уповноваженої особи партії, у будь-який час до дня голосування може прийняти рішення про відкликання уповноваженої особи політичної партії та про затвердження іншої кандидатури замість відкликаної. Відповідна заява разом з копією рішення та іншими документами подається до Центральної виборчої комісії у порядку, визначеному частинами третьою і шостою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації уповноважених осіб Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" в одномандатних виборчих округах № 176 та № 179, вимогам указаного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до частин другої, п’ятої - сьомої, десятої - дванадцятої статті 75 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію уповноважених осіб Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" в одномандатних виборчих округах № 176 та № 179 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року Кривобородого Сергія Олександровича та Лобача Сергія Анатолійовича відповідно.

2. Зобов’язати Кривобородого С.О. та Лобача С.А. невідкладно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення уповноважених осіб.

3. Зареєструвати уповноважених осіб Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року згідно з додатком.

4. Копію цієї постанови та посвідчення уповноважених осіб встановленої форми видати представнику Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУКДодаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 19 липня 2019 року № 1755

СПИСОК
уповноважених осіб в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності)

176

Сінгуцька Яна Олександрівна

179

Богданець Сергій Павлович

Секретар засідання
Центральної виборчої комісії


А.БАСАЛАЄВАвгору