Документ v1705359-19, поточна редакція — Прийняття від 16.07.2019

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 16 липня 2019 року № 1705

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата в народні депутати України Васькова Я.В., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 217 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 14 липня 2019 року надійшли заява та подання кандидата в народні депутати України Васькова Ярослава Валерійовича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 217 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, разом з іншими документами про припинення повноважень його довіреної особи Прозорова Віктора Володимировича і реєстрацію Яніцького Іллі Леонідовича його довіреною особою.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 29 червня 2019 року № 1365 Прозорова Віктора Володимировича зареєстровано довіреною особою кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 217 Васькова Я.В.

Згідно з частиною дев’ятою статті 76 Закону України "Про вибори народних депутатів України" кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі має право в будь-який час до дня голосування звернутися із заявою до Центральної виборчої комісії про припинення повноважень його довіреної особи і подати документи для реєстрації іншої особи в порядку, встановленому цим Законом.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації Яніцького Іллі Леонідовича довіреною особою кандидата в народні депутати України Васькова Я.В., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 217 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України".

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 11 частини другої статті 30, частини другої статті 75, частин третьої - п’ятої, дев’ятої, одинадцятої, дванадцятої статті 76 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата в народні депутати України Васькова Ярослава Валерійовича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 217 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, Прозорова Віктора Володимировича.

2. Зобов’язати Прозорова В.В. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі.

3. Зареєструвати довірену особу кандидата в народні депутати України Васькова Ярослава Валерійовича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 217 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, Яніцького Іллю Леонідовича.

4. Видати посвідчення встановленого зразка відповідній довіреній особі кандидата в народні депутати України.

5. Копію цієї постанови надіслати кандидату в народні депутати України Васькову Я.В. та Прозорову В.В.

6. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУКвгору