Документ v1626359-19, поточна редакція — Прийняття від 12.07.2019

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 12 липня 2019 року № 1626

Про скасування реєстрації та реєстрацію уповноважених осіб ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії надійшли заяви ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" разом з іншими документами про відкликання та реєстрацію уповноважених осіб в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 30 червня 2019 року № 1386 було зареєстровано уповноважених осіб ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", зокрема, в одномандатних виборчих округах № 79, 154, 196, 200.

Згідно з частиною десятою статті 75 Закону України "Про вибори народних депутатів України" керівний орган політичної партії, який приймав рішення про затвердження уповноваженої особи партії, у будь-який час до дня голосування може прийняти рішення про відкликання уповноваженої особи політичної партії та про затвердження іншої кандидатури замість відкликаної. Відповідна заява разом з копією рішення та іншими документами подається до Центральної виборчої комісії у порядку, визначеному частинами третьою, шостою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації уповноважених осіб ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" в одномандатних виборчих округах, вимогам указаного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до частин другої, п’ятої - сьомої, десятої - дванадцятої статті 75 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію уповноважених осіб ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року згідно з додатком 1.

2. Зобов’язати осіб, реєстрацію яких уповноваженими особами ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" в одномандатних виборчих округах скасовано, невідкладно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення уповноважених осіб.

3. Зареєструвати уповноважених осіб ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року згідно з додатком 2.

4. Копію цієї постанови та посвідчення відповідних уповноважених осіб встановленої форми видати представнику ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУКДодаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 12 липня 2019 року № 1626

СПИСОК
уповноважених осіб ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, реєстрацію яких скасовано

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності)

79

Шевченко Олександр Володимирович

154

Гуль Наталія Віталіївна

196

Смалій Віктор Миколайович

200

Антохіна Діана Олександрівна

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА


Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 12 липня 2019 року № 1626

СПИСОК
уповноважених осіб ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності)

19

Бабич Сергій Миколайович

20

Тимошук Петро Валентинович

39

Пирков Віктор Сергійович

79

Хоменко Катерина В’ячеславівна

116

Коваль Олександр Васильович

154

Шевчук Іван Олександрович

187

Вінцковська Ольга Володимирівна

196

Бондар Володимир Васильович

200

Цімоха Ростислав Русланович

202

Кифяк Тарас Іванович

203

Обершт Оксана Іванівна

214

Савенко Данііл Миколайович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКАвгору