Документ v1370359-19, поточна редакція — Прийняття від 29.06.2019

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 29 червня 2019 року № 1370

Про реєстрацію уповноважених осіб Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії надійшла заява Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" разом з іншими документами щодо реєстрації уповноважених осіб в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України".

Враховуючи викладене, відповідно до частин другої, п’ятої - сьомої статті 75 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати уповноважених осіб Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року згідно з додатком.

2. Копію цієї постанови та посвідчення відповідних уповноважених осіб встановленої форми видати представнику Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУК



Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 червня 2019 року № 1370

СПИСОК
уповноважених осіб в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності)

11

Слободянюк Олексій Васильович

12

Слободянюк Олексій Васильович

13

Кузьмін Вадим Вікторович

14

Казначеєва Світлана Іванівна

15

Хаєцький Віталій Олександрович

16

Урсол Віталій Давидович

17

Сімоненко Галина Дмитрівна

18

Чигрин Василь Дмитрович

24

Іванова Ганна Василівна

24

Шевченко Лариса Євгенівна

25

Скорік Дмитро Валерійович

26

Герасименко Тетяна Миколаївна

26

Рубан Альона Володимирівна

27

Гороватий Давид Семенович

27

Лисейко Артем Володимирович

28

Фоменко Альона Юріївна

29

Смірнова Аліна Юріївна

29

Ткачьова Валентина Михайлівна

30

Коршун Тетяна Віталіївна

30

Павлюк Сергій Михайлович

31

Артюх Віктор Михайлович

31

Федорко Наталя Миколаївна

32

Паркіна Лідія Миколаївна

32

Сірик Євгеній Васильович

33

Миронов Олександр Олександрович

33

Похил Георгій Петрович

34

Листопад Микола Михайлович

35

Догонова Наталія Андріївна

35

Марченко Сергій Олександрович

36

Рукавішніков Костянтин Романович

36

Токінова Євгенія Петрівна

37

Мирна Ольга Володимирівна

37

Яковенко Юлія Олександрівна

38

Іванов Олександр Олексійович

38

Сачава Юлія Миколаївна

39

Баклан Любов Георгіївна

39

Субчева Валентина Леонтіївна

40

Галагуза В’ячеслав Анатолійович

40

Зилєва Світлана Миколаївна

45

Кизило Віталій Олександрович

45

Косенко Андрій Володимирович

46

Кльована Зоя Василівна

47

Петрова Надія Миколаївна

48

Ящук Світлана Віталіївна

49

Маслов Вячеслав Євгенович

49

Сидорова Ольга Олегівна

50

Павлюкович Світлана Миколаївна

51

Кизило Віталій Олександрович

51

Косенко Андрій Володимирович

52

Кизило Віталій Олександрович

52

Косенко Андрій Володимирович

57

Виборнова Наталя Михайлівна

57

Папакиця Кирило Валерійович

58

Нагорна Ірина Вікторівна

58

Папакиця Кирило Валерійович

59

Зрожевська Тамара Іванівна

60

Воробйов Олексій Васильович

60

Галалу Юрій Олександрович

62

Ватульєв Максим Володимирович

63

Поліщук Тамара Миколаївна

64

Міщук Олена Олександрівна

65

Черняк Надія Володимирівна

66

Лузан Леся Василівна

67

Ватульєв Максим Володимирович

68

Громовчук Іван Степанович

69

Дуда Василь Лукич

70

Ковальчук Мирослав Іванович

71

Білецький Віталій Миколайович

72

Ключкей Юрій Юрійович

73

Альошин Віктор Миколайович

74

Шиян Олена Олександрівна

75

Шиян Олена Олександрівна

76

Шиян Олена Олександрівна

77

Шиян Олена Олександрівна

78

Осадчук Марина Геннадіївна

79

Симонов Олександр Валерійович

80

Кислинська Галина Владиславівна

81

Тимошенко Світлана Вікторівна

81

Чаговець Олена Вікторівна

82

Личката Любов Андріївна

83

Слободянюк Ніна Степанівна

84

Серемчук Ігор Степанович

85

Матковська Ірина Ярославівна

87

Ковків Михайло Васильович

88

Панчук Роман Теодорович

89

Яремійчук Василь Петрович

90

Подсольонов Євгеній Іванович

91

Різник Ігор Миколайович

92

Лиценко Зоя Василівна

93

Волошко Ігор Володимирович

94

Кацімон Євгеній Володимирович

95

Липа Ігор Віталійович

96

Галкін Сергій Олегович

97

Галицький Андрій Сидорович

98

Байчас Сергій Михайлович

99

Ковальчук Віктор Іванович

99

Турчин Ярослав Олексійович

100

Семенін Юрій Іванович

100

Турчин Ярослав Олексійович

101

Турчин Ярослав Олексійович

102

Турчин Ярослав Олексійович

103

Турчин Ярослав Олексійович

105

Зуйковська Аліна Альбертівна

105

Кучеренко Аліна Юріївна

106

Ладигін Володимир Олександрович

107

Ільяшева Тамара Володимирівна

112

Смирнова Яна Сергіївна

112

Швець Анна Ігорівна

113

Третяк Олег Володимирович

114

Бондаренко Марина Володимирівна

127

Пілюга Надія Петрівна

128

Плотникова Ірина Михайлівна

129

Гур’янова Інна Олександрівна

131

Біланенко Олена Миколаївна

132

Бушинська Анна Миколаївна

133

Перелигіна Алла Михайлівна

134

Циганкова Жанна Юріївна

135

Адаменко Максим Анатолійович

136

Турчак Микола Володимирович

137

Смірнов Юрій Олександрович

138

Безсмертна Олеся Анатоліївна

139

Колпакова Надія Володимирівна

140

Ковтун Владислав Миколайович

141

Гресько Олена Олександрівна

142

Райчев Василь Савович

143

Коркунова Дар’я Владиславівна

144

Гришин Михайло Костянтинович

145

Олійник Юрій Григорович

146

Кузьмін Володимир Львович

148

Алєксєєнко Віктор Миколайович

149

Тютюнник Юрій Леонідович

150

Школовий Ігор Вікторович

151

Мартись Надія Іванівна

152

Івойлов Михайло Олегович

153

Івойлов Михайло Олегович

154

Ткачук Микола Олександрович

155

Ткачук Микола Олександрович

156

Ткачук Микола Олександрович

157

Бондаренко Олександр Миколайович

157

Ткачова Анастасія Ігорівна

158

Бульченко Віолетта Едуардівна

158

Сигида Володимир Петрович

159

Синяк Світлана Іванівна

159

Халявко Микола Олександрович

160

Башлак Валентина Петрівна

160

Домаєва Світлана Олександрівна

161

Орлова Ірина Вікторівна

162

Саєнко Ольга Михайлівна

162

Хатько Олександр Сергійович

163

Полянська Тамара Віталіївна

164

Вербіцька Надія Валеріївна

165

Вербіцька Оксана Василівна

166

Сороцький Роман Володимирович

167

Запоточний Ярема Ігорович

168

Бондаренко Олег Михайлович

169

Жиднін Олександр Сергійович

170

Мельник Юрій Петрович

171

Петрашевич Олена Валеріанівна

172

Хурсенко Сергій Васильович

173

Струков Костянтин Анатолійович

174

Рябко Володимир Володимирович

175

Галагуря Віталій Миколайович

175

Нікуленко Віктор Іванович

176

М’ягкий Дмитро Вікторович

177

Демченко Володимир Володимирович

177

Чернишов Олександр Іванович

178

Блудов Олег Анатолійович

179

Чаговець Ірина Борисівна

180

Мірзошоєва Анна Валеріївна

181

Веретеннікова Надія Анатоліївна

181

Нікуленко Віктор Іванович

182

Глєбова Лариса Михайлівна

183

Ільмієв Дмитро Вадимович

184

Сєдін Віталій Анатолійович

185

Шевирін Роман Володимирович

186

Оборіна Любов Леонтіївна

187

Гаман Ольга Миколаївна

188

Мадунова Анна Олегівна

189

Мадунова Анна Олегівна

190

Гурбан Мирослава Володимирівна

191

Мадунова Анна Олегівна

192

Чміль Святослав Олександрович

193

Давидов Дмитро Владиславович

194

Фольц Оксана Володимирівна

196

Вовк Віктор Олександрович

196

Моргунова Людмила Степанівна

197

Грінес Вікторія Олегівна

198

Колісник Надія Валеріївна

198

Литвиненко Олександр Михайлович

199

Беклеміщева Людмила Віталіївна

200

Кучер Наталя Володимирівна

200

Умріхін Михайло Васильович

202

Козак Марія Георгіївна

203

Єремук Ліна Василівна

204

Требиш Василь Пантелейович

205

Ющенко Сергій Васильович

206

Кудрик Микола Васильович

207

Супрун Федір Анатолійович

208

Нестеренко Тетяна Олексіївна

209

Деркач Андрій Петрович

210

Овдієнко Наталія Петрівна

211

Осадько Олександр Олексійович

212

Варнава Євгеній Олександрович

213

Багіров Михайло Григорович

214

Мітюк Сергій Олександрович

215

Лобода Олег Іванович

216

Березюк Сергій Миколайович

217

Гордієнко Наталія Володимирівна

218

Дьяченко Володимир Борисович

219

Плаксін Микола Миколайович

220

Пастушенко Марина Валеріївна

221

Ковтун Олександр Борисович

222

Федянін Віктор Ігорович

223

Ганженко Дмитро Анатолійович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



вгору