Друкувати   Шрифт: або Ctrl + mouse wheel

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 25 червня 2019 року № 1296

Про реєстрацію довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії надійшли подання кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, разом з іншими документами щодо реєстрації їх довірених осіб.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України".

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 11 частини другої статті 30, частини другої статті 75, частин третьої - п’ятої статті 76 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, згідно з додатками 1 - 21.

2. Видати посвідчення встановленого зразка відповідним довіреним особам кандидатів у народні депутати України.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУК



Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Вінницької області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

11

Хаджинов Максим Геннадійович

Брилянт Ірина Олександрівна

Іванець Ольга Владиславівна

Нагорняк Ірина Олександрівна

12

Галіцька Вікторія Вікторівна

Вишнівський Михайло Васильович

Насадюк Сергій Миколайович

Приймак Юлія Валеріївна

Руденко Сергій Васильович

Бондарчук Вадим Володимирович

Коновалов Олександр Володимирович

14

Брояка Вадим Францович

Кубряк Анатолій Васильович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Волинської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

20

Ваврищук Вадим Петрович

Годлевський Сергій Сергійович

Мисковець Ольга Олександрівна

П’ясецький Віталій Анатолійович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 3
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Дніпропетровської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

30

Захорольський Олег Іванович

Дідовець Ігор Анатолійович

Сокуренко Жаннета Вікторівна

32

Вернигор Віра Петрівна

Бондаренко Сергій Сергійович

Шукліна Ірина Василівна

37

Зубрій Дмитро Олександрович

Карась Елла Олександрівна

Крамаренко Юлія Олександрівна

Шевчик Оксана Олександрівна

Синявський Андрій Вікторович

Вовк Валентин Леонідович

Жмакіна Світлана Іванівна

Зуб Тетяна Федорівна

39

Коваль Юрій Костянтинович

Безштанько Микола Дмитрович

Кас’янов Юрій Валентинович

Меренчук Костянтин Васильович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 4
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Донецької області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

45

Сбєжнєв Тимур Олександрович

Галіулін Олександр Фауільович

Семейко Ілля Євгенович

Симонова Тетяна Вікторівна

47

Солод Юрій Васильович

Придворов Павло Анатолійович

48

Єфімов Максим Вікторович

Славинська Ірина Олександрівна

Смирнов Сергій Володимирович

Юдіна Тетяна Сіражутдинівна

50

Мотрій Олександр Володимирович

Мотрій Володимир Володимирович

52

Приходько Юрій Миколайович

Орішкина Лариса Леонідівна

Пец Лариса Миколаївна

Тертичний Анатолій Федорович

58

Однорог Галина Геннадіївна

Перешивайлова Марина Борисівна

Стебіна Яна Анатоліївна

Хомяк Альберт Михайлович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 5
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Закарпатської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

70

Шкирта Іван Іванович

Шкирта Світлана Іванівна

71

Лунченко Валерій Валерійович

Губаль Василь Іванович

Картавих Неллі Сергіївна

Малиновська Ірина Михайлівна

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 6
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Запорізької області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

74

Паскевська Юлія Анатоліївна

Заїка Анжела Петрівна

75

Гришин Ярослав Володимирович

Барзіон Микола Олексійович

Єремєєва Ганна Миколаївна

Ільїн Олег Володимирович

79

Коломоєць Олег Олександрович

Дяченко Олександр Васильович

Євдокімов-Железняк Альберт Володимирович

Яценко Сергій Олегович

Сердюк Іван Іванович

Захаров Микола Федорович

Орлов Дмитро Олегович

Хоролець Сергій Вадимович

Дьяченко Владислав Віталійович

Сидоренко Володимир Петрович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 7
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Івано-Франківської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

83

Вінтоняк Віктор Михайлович

Закаль Орися Орестівна

Лотоцький Святослав Володимирович

Максимик Роман Богданович

Гарасимко Іван Михайлович

Гарасимко Ірина Михайлівна

Когут Богдан Богданович

Чорний Олег Леонідович

84

Станіславський Богдан Миколайович

Бойда Олексій Мирославович

Городецький Іван Юрійович

Поліш Володимир Віталійович

85

Кредісов Вячеслав Анатолійович

Галайда Богдана Ігорівна

Добрянська Наталія Іванівна

87

Никорович Святослав Ігорович

Вовчук Олександр Мирославович

88

Токарчук Олег Володимирович

Аннюк Іванна Сергіївна

Галайчук Алла Миколаївна

Крутко Роман Ігорович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 8
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Київської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

90

Дашкевич Микола Володимирович

Чорний Олександр Васильович

91

Тимофієв Володимир Опанасович

Ваулін Андрій Афанасійович

92

Глиняний Леонід Петрович

Власюк Тетяна Григорівна

Рижкова Олена Вікторівна

Сотніченко Тетяна Василівна

Джужик Леонід Петрович

Даценко Тетяна Валеріївна

93

Кривошея Геннадій Григорович

Мотрунько Олександр Юрійович

Шаповал Сергій Андрійович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 9
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Луганської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

106

Жебський Олег Васильович

Бутенко Андрій Олександрович

Шатілова Вікторія Володимирівна

Котик Роман Васильович

Давиденко Оксана Василівна

Самарська Ірина Володимирівна

Будков Роман Миколайович

107

Бондаренко Олександр Іванович

Шутько Наталія Євгенівна

Почепа Віталій Сергійович

Ткаченко Вікторія Валеріївна

Таранов Дмитро Валерійович

Самольцева Лілія Олександрівна

112

Залялов Руслан Наїлович

Фролова Наталія Олексіївна

Зеленський Сергій Олександрович

Васенко Ольга Василівна

Іващенко В’ячеслав Сергійович

Карташкова Ольга Пилипівна

114

Куц Сергій Володимирович

Білогуб Надія Валеріївна

Лой Вікторія Володимирівна

Погоріла Лариса Миколаївна

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 10
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Львівської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

115

Зібран Андрій Ігорович

Бегер Дмитро Ігорович

Дудашвілі Христина Володимирівна

Хміль Михайло Михайлович

Танасійчук Юрій Іванович

Чубінський Тарас Петрович

116

Веремчук Валерій Миколайович

Баб’як Володимир Васильович

Ковч Андрій Володимирович

119

Мацюк Тарас Ярославович

Франчук Дмитро Іванович

121

Гарасим’як Роман Іванович

Бабчій Марія Романівна

Ілик Роман Романович

Козявкін Володимир Ілліч

Турчик Хосе Йосипович

Чума Богдан Петрович

Мисишин Олександр Степанович

Балог Олег Богданович

Черевичко Сергій Анатолійович

122

Дума Андрій Романович

Осєчко Оксана Богданівна

Стельмах Володимир Романович

124

Семерак Остап Михайлович

Ярмола Анна Петрівна

126

Кушина Ростислав Ігорович

Скорик Юлія Олегівна

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 11
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Миколаївської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

128

Гукасян Спартак Едуардович

Коноваленко Володимир Павлович

129

Жолобецький Олександр Олександрович

Мишкін Андрій Олександрович

Ткаченко Олена Іванівна

131

Лавренов Данило Андрійович

Боярин Ірина Вадимівна

Пелюх Олександр Олександрович

132

Гапонов Віталій Олегович

Гніденко Василь Афіногенович

Чугаєнко Олексій Юрійович

Кушнір Олександр Валентинович

Овчиннікова Дар’я Володимирівна

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 12
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Одеської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

133

Кириленко Павло Веніамінович

Василець Костянтин Сергійович

Танцюра Дмитро Миколайович

Безродна Олександра Володимирівна

Танцюра Микола Дмитрович

140

Звеняцький Михайло Семенович

Хлопчик Анатолій Дмитрович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 13
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Полтавської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

144

Каплін Сергій Миколайович

Блоха Віта Олександрівна

Сметаненко Римма Михайлівна

Улибін Віталій Анатолійович

148

Іщейкін Костянтин Євгенович

Зубко Надія Миколаївна

Кубрак Дмитро Олексійович

Соколовський Сергій Миколайович

Ляшко Руслан Віталійович

Крамаренко Віталій Володимирович

Соловйова Юлія Олександрівна

Черняк Альона Володимирівна

Мухтаров Фахраддін Аладдін-Огли

Гальченко Василь Миколайович

Мокляк Володимир Якович

Пасюта Анатолій Григорович

149

Вітко Артем Леонідович

Безпалий Олександр Ігорович

Корсун Іван Григорович

Півень Олег Олександрович

150

Жеваго Костянтин Валентинович

Жакун Уляна Яківна

Завалій Микола Вікторович

Бабак Наталія Іванівна

Мілінський Іларіон Миколайович

Слива Євгеній Станіславович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 14
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Рівненської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

153

Хорев Максим Валерійович

Ковальчук Олександр Костянтинович

Щербачук Віктор Миколайович

Мусевич Сергій Леонідович

155

Бура Олена Вікторівна

Бельмас Леонід Олександрович

Лаптій Георгій Юрійович

Жуковський Адам Адамович

Кічатий Юрій Святославович

Нікітчук Данна Геннадіївна

Полюхович Іван Михайлович

Кирикович Лариса Миколаївна

Кирикович Юрій Андрійович

Правник Світлана Леонідівна

Чех Олександр Леонідович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 15
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Сумської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

162

Рибалко Андрій Петрович

Запорожець Артур Олександрович

Курник Оксана-Валентина Іванівна

Паляниця Максим Сергійович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 16
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Харківської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

168

Бондаржевська Яніна Володимирівна

Фам Туан Дат

Семиноженко Володимир Петрович

Григор’єва Ірина Володимирівна

169

Добровольський Володимир Анатолійович

Кричевська Дар’я Михайлівна

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 17
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Херсонської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

182

Літвін Валерій Валерійович

Гончаренко Антон Юрійович

Гуліна Галина Олексіївна

Сіленкова Галина Олександрівна

186

Цегельник Олександр Якович

Фомін Артур Євгенович

Черкесов Владислав Владиславович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 18
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Хмельницької області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

189

Лопатовський Олег Дмитрович

Марчук Олександр Миколайович

190

Павленко Максим Олександрович

Левкуша Ганна Вікторівна

Процюк Сергій Михайлович

Куца Ірина Валеріївна

191

Бондар Віктор Васильович

Мініх Ірина Миколаївна

Шайда Галина Володимирівна

193

Посітко Михайло Володимирович

Барановський Володимир Євгенович

Дрозд Віталій Іванович

Шелепницька Ірина Петрівна

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 19
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Чернівецької області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

201

Безбородько Андрій Михайлович

Бабич Валерій Васильович

202

Орендович Микола Вікторович

Кера Олексій Васильович

Марчук Юрій Васильович

Подільчук Тарас Миколайович

Тичина Іван Георгійович

Мельник Василь Іванович

204

Паланійчук Анатолій Васильович

Михайловський Андрій Валерійович

Привалов Сергій Георгійович

Смеречанський Іван Васильович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 20
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Чернігівської області

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

205

Куліч Валерій Петрович

Жидкий Андрій Миколайович

Клюка Василь Васильович

206

Микитась Максим Вікторович

Молочко Тетяна Василівна

207

Рибаков Ігор Олександрович

Грінченко Тетяна Миколаївна

208

Гаврутенко Олександр Анатолійович

Браславець Ірина Вікторівна

Касьян Юрій Олександрович

Давиденко Валерій Миколайович

Гноянко Лариса Михайлівна

Торбєєв Микола Олександрович

209

Вайло Олександр Григорович

Шпак Костянтин Володимирович

Кодола Олександр Михайлович

Сімакіна Інна Володимирівна

210

Коровченко Сергій Володимирович

Кірюшин Дмитро Олександрович

Нестор Яна Володимирівна

Погонець Алла Василівна

Приходько Борис Вікторович

Кантур Олександр Анатолійович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 21
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 червня 2019 року № 1296

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах міста Києва

Номер одномандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України

212

Гусовський Сергій Михайлович

Олішевець Євген Олександрович

Савченко Олександр Михайлович

Сташук Віталій Филимонович

Кириленко Ольга Володимирівна

Рожкован Олександр Борисович

Сінцов Геннадій Львович

214

Леденьова Анна Владиславівна

Іщенко Юлія Володимирівна

Пічугін Дмитро Сергійович

Назаренко Юрій Юрійович

Кузнєцов Богдан Володимирович

Чумак Віктор Васильович

Іващенко Ольга Анатоліївна

219

Третьяков Олександр Юрійович

Дубас Руслан Романович

Зубрицька Олеся Михайлівна

Чернецький Олег Станіславович

Устименко Микола Олександрович

221

Ємець Леонід Олександрович

Кондратець Євген Борисович

Пономарьова Людмила Сергіївна

Пономарьов Олег Олексійович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА