Документ v1001359-19, поточна редакція — Прийняття від 13.06.2019

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 13 червня 2019 року № 1001

Про відмову в реєстрації кандидата в народні депутати України Матюшкіна О.Ю., висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі № 74 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 12 червня 2019 року надійшла заява громадянина України Матюшкіна Олексія Юрійовича про самовисування разом з іншими документами щодо реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 74 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши вказані документи, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно зі статтею 55 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон) та пунктом 1 Роз’яснення щодо застосування деяких положень Закону України "Про вибори народних депутатів України" під час реєстрації кандидатів у народні депутати України, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 29 травня 2019 року № 909, Центральна виборча комісія реєструє кандидата в народні депутати України, який балотується в одномандатному виборчому окрузі в порядку самовисування, за умови пред’явлення ним особисто одного із документів, передбачених пунктом 1 або 2 частини третьої статті 2 Закону, та отримання нею визначених частиною другою статті 55 Закону документів, які обов’язково повинні містити відомості, зазначені у наведеній нормі Закону. При цьому документ вважається таким, що не поданий для реєстрації кандидатом у депутати, в разі відсутності в ньому відомостей, які обов’язково повинні міститися у такому документі.

Усупереч вимогам пункту 2 частини другої статті 55 Закону в поданій Матюшкіним О.Ю. автобіографії не зазначено відомостей щодо освіти, партійності, адреси місця проживання, контактного номера телефону, наявності чи відсутності судимості.

За таких обставин передбачений пунктом 2 частини другої статті 55 Закону документ вважається не поданим.

Пунктом 2 частини першої статті 60 Закону встановлено, що Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата в народні депутати України в разі відсутності документів, зазначених у частині другій статті 55 Закону.

Крім того, Комісія звертає увагу, що Матюшкіним О.Ю. подано квитанцію 30875641 від 11 червня 2011 року про сплату на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії грошових коштів у сумі 41730 грн, у якій не зазначено призначення платежу.

Враховуючи викладене, відповідно до частини другої статті 55, частин першої, шостої статті 59, пункту 2 частини першої, частини другої статті 60 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації кандидата в народні депутати України Матюшкіна Олексія Юрійовича, висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі № 74 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

2. Повернути Матюшкіну О.Ю. внесені ним на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії кошти.

3. Копію цієї постанови надіслати Матюшкіну О.Ю.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУКвгору