Документ v0934323-10, поточна редакція — Прийняття від 27.09.2010

                                                          
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Н А К А З
27.09.2010 N 934/7

Про нагородження відомчими заохочувальними
відзнаками Міністерства юстиції України

За особисті досягнення у виконанні завдань, пов'язаних з
розбудовою демократичної та правової держави, зразкове виконання
службових обов'язків та з нагоди професійного свята - Дня юриста,
Н А К А З У Ю:
1. Нагородити відомчими заохочувальними відзнаками
Міністерства юстиції України: Нагрудним знаком "За заслуги":
Терещенко - заступника начальника відділу
Лідію Анатоліївну бюджетного законодавства Департаменту
фінансового законодавства;
Сидоренко - заступника директора департаменту -
Тетяну Миколаївну начальника відділу з питань
гуманітарного законодавства
Департаменту соціального, трудового
та гуманітарного законодавства;
Панасюка - начальника відділу з питань
В'ячеслава Володимировича правосуддя Департаменту
законодавства про правосуддя,
правоохоронної діяльності
та антикорупційної політики;
Лещенко - заступника начальника управління -
Олену Василівну начальника відділу аграрного
та земельного законодавства Управління
законодавства з питань земельних
відносин, агропромислового комплексу
та охорони довкілля;
Мироненко - заступника директора департаменту -
Марину Миколаївну начальника відділу з питань
цивільного, комерційного
та екологічного законодавства
Департаменту державної реєстрації
нормативних актів;
Семергу - заступника директора Департаменту
Сергія Ілліча державної виконавчої служби.
Почесною грамотою Міністерства юстиції України:
Юрченко - головного спеціаліста відділу
Тетяну Володимирівну з питань сімейного та житлового
законодавства Департаменту цивільного
законодавства та підприємництва;
Майстренка - заступника начальника відділу
Олександра Віталійовича зовнішньоекономічного законодавства
Департаменту фінансового
законодавства;
Яйчука - головного спеціаліста відділу
Андрія Миколайовича з питань кримінального
та процесуального права Департаменту
законодавства про правосуддя,
правоохоронної діяльності
та антикорупційної політики;
Черноволова - головного державного виконавця
В'ячеслава Андрійовича відділу примусового виконання
рішень Департаменту державної
виконавчої служби;
Гречушкіну - головного спеціаліста відділу
Інну Андріївну співробітництва з міжнародними
фінансовими організаціями
Департаменту міжнародного правового
співробітництва;
Руду - заступника директора Департаменту
Людмилу Романівну міжнародного приватного права
і міжнародної правової допомоги;
Панчук - заступника директора департаменту -
Наталію Олексіївну начальника відділу взаємодії
з Верховною Радою України Департаменту
зв'язків з органами державної влади
та інформаційно-аналітичної роботи;
Кисіль - провідного спеціаліста відділу
Людмилу Олексіївну проставлення апостиля Департаменту
у справах цивільного стану громадян;
Простибоженко - головного спеціаліста відділу
Тетяну Василівну представництва держави в кримінальних
справах Секретаріату Урядового
уповноваженого у справах Європейського
суду з прав людини;
Левченко - головного спеціаліста відділу
Оксану Іванівну попереднього розгляду документів
Управління документального
забезпечення;
Борковську - заступника начальника відділу
Ірину Олександрівну видатків органів виконавчої влади
Фінансово-господарського департаменту;
Стефанішину - начальника відділу координації
Ольгу Віталіївну співробітництва з ЄС управління
правового забезпечення європейської
інтеграції Державного департаменту
з питань адаптації законодавства;
Костюченка - завідувача відділу перепідготовки
Віктора Олексійовича кадрів Центру перепідготовки
та підвищення кваліфікації
працівників юстиції;
Забродську - головного технолога державного
Ларису Михайлівну підприємства "Інформаційний центр".
Оголосити Подяку Міністра юстиції України:
Лисенко - головному спеціалісту Прес-служби
Олені Анатоліївні Міністерства;
Алексенко - провідному спеціалісту відділу
Галині Георгіївні з питань законодавства про інформацію
Департаменту соціального, трудового
та гуманітарного законодавства;
Стахно - головному спеціалісту відділу
Олені Олександрівні взаємодії з Верховною Радою України
Департаменту зв'язків з органами
державної влади
та інформаційно-аналітичної роботи;
Волковій - головному спеціалісту відділу
Ользі Михайлівні по роботі з кадрами центрального
апарату Департаменту кадрової роботи
та державної служби;
Демчук - головному спеціалісту відділу
Олені Анатоліївні діловодства, контролю та міжвідомчої
координації Департаменту
представництва інтересів держави
в судах України;
Гречусі - головному спеціалісту відділу
Ользі Миколаївні представництва інтересів держави
в іноземних судах Управління
представництва інтересів держави
в міжнародних та іноземних судах;
Розенко - головному спеціалісту відділу
Юлії Леонідівні представництва інтересів держави
в іноземних судах Управління
представництва інтересів держави
в міжнародних та іноземних судах;
Гавриш - головному спеціалісту відділу
Маріанні Степанівні реєстрації адвокатських об'єднань,
видачі свідоцтв та фінансового
моніторингу осіб, які надають
юридичні послуги Департаменту
нотаріату, фінансового моніторингу
юридичних послуг та реєстрації
адвокатських об'єднань;
Юхті - начальнику відділу реєстрації
Оксані Григорівні друкованих засобів масової інформації
та інформаційних агентств Департаменту
легалізації об'єднань громадян,
державної реєстрації друкованих
засобів масової інформації
та інформагентств;
Розум - провідному спеціалісту
Діані Михайлівні експертно-методичного відділу
Секретаріату Урядового
уповноваженого у справах
Європейського суду з прав людини;
Дрягіній - завідувачу редакційно-видавничим
Юлії Сергіївні сектором Управління систематизації
законодавства та правової інформації;
Решетилу - головному спеціалісту відділу
Дмитру Володимировичу правової освіти Управління координації
правової роботи та правової освіти;
Ковальовій - головному спеціалісту відділу
Катерині Федорівні науково-методичного забезпечення
Управління експертного
забезпечення правосуддя;
Гончаренко - завідувачу сектору архівної справи
Олені Миколаївні Управління документального
забезпечення;
Фенюк - провідному спеціалісту Відділу
Олені Миколаївні режимно-секретної та мобілізаційної
роботи;
Ясинській - начальнику Управління
Яні Володимирівні організаційного забезпечення
діяльності керівництва Міністерства;
Городецькій - головному спеціалісту відділу
Вікторії Вікторівні організаційного забезпечення
діяльності заступників Міністра
Управління організаційного
забезпечення діяльності
керівництва Міністерства;
Петрашу - начальнику інформаційно-аналітичного
Олександру Анатолійовичу відділу управління
інформаційно-методологічного
забезпечення Державного департаменту
з питань адаптації законодавства;
Хоруженку - начальнику юридичного відділу
Вадиму Анатолійовичу державного підприємства
"Інформаційний центр";
Соломахо - завідувачу редакційного сектору
Тетяні Георгіївні видавничого відділу державного
підприємства "Українська правова
інформація".
2. Вручити цінний подарунок:
Лукашенку - провідному спеціалісту Прес-служби
Дмитру Івановичу Міністерства;
Бондар - спеціалісту I категорії відділу
Тетяні Олександрівні нормативно-правової роботи Управління
із забезпечення взаємодії з Державним
департаментом України з питань
виконання покарань;
Лещенку - головному спеціалісту відділу
Анатолію Олексійовичу законодавства з питань підприємництва
та приватизації Департаменту
цивільного законодавства
та підприємництва;
Гагусі - провідному спеціалісту відділу
Вадиму Миколайовичу бюджетного законодавства Департаменту
фінансового законодавства;
Взводовій - провідному спеціалісту відділу
Олені Михайлівні з питань праці Департаменту
соціального, трудового
та гуманітарного законодавства;
Кухаруку - головному спеціалісту відділу
Андрію Володимировичу антикорупційної політики Департаменту
законодавства про правосуддя,
правоохоронної діяльності
та антикорупційної політики;
Костевській - провідному спеціалісту відділу
Ірині Анатоліївні законодавства про надра, водного
та лісового законодавства Управління
законодавства з питань земельних
відносин, агропромислового комплексу
та охорони довкілля;
Кашубі - провідному спеціалісту відділу
Володимиру Вікторовичу з питань банківського, фінансового
та зовнішньоекономічного законодавства
Департаменту державної реєстрації
нормативних актів;
Козяр - спеціалісту I категорії відділу
Ользі Володимирівні реєстрів та контролю Департаменту
державної реєстрації нормативних
актів;
Хомишину - старшому державному виконавцю
Юрію Борисовичу відділу примусового виконання рішень
Департаменту державної виконавчої
служби;
Чернухіній - спеціалісту I категорії відділу
Анні Ігорівні міжнародного міжвідомчого
співробітництва та протоколу
Департаменту міжнародного правового
співробітництва;
Василенку - провідному спеціалісту відділу
Олегу Ігоровичу міжнародного приватного права
Департаменту міжнародного приватного
права і міжнародної правової
допомоги;
Опанасенку - головному спеціалісту відділу
Андрію Володимировичу представництва інтересів Кабінету
Міністрів України в судах України
Департаменту представництва інтересів
держави в судах України;
Квітці - провідному спеціалісту відділу
Любові Петрівні координації виконання рішень
Секретаріату Урядового уповноваженого
у справах Європейського суду
з прав людини;
Рожку - провідному спеціалісту відділу
В'ячеславу Олександровичу представництва держави в цивільних
справах Секретаріату Урядового
уповноваженого у справах
Європейського суду з прав людини;
Тімофеюк - головному спеціалісту відділу
Наталії Юріївні систематизації законодавства
Управління систематизації
законодавства та правової інформації;
Балашову - провідному спеціалісту відділу
Івану Володимировичу правової роботи Управління
координації правової роботи
та правової освіти;
Мотузці - провідному спеціалісту відділу
Оксані Григорівні науково-методичного забезпечення
Управління експертного забезпечення
правосуддя;
Познанській - провідному спеціалісту відділу
Надії Анатоліївні забезпечення прийому громадян
Управління розгляду звернень
та прийому громадян;
Денисенко - провідному спеціалісту Відділу
Юлії Василівні контролю.
Міністр О.Лавринович



вгору