Документ v0854323-13, поточна редакція — Прийняття від 14.05.2013

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.05.2013  № 854/5

Про відмову у заміні ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) на свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)

На підставі постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 18.04.2013 у справі № 2а-15470/12/2670, відповідно до частини п'ятої статті 254, частини першої статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України, враховуючи пункт 6 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та розглянувши заяву та документи, подані Міловановим Артуром В'ячеславовичем до Міністерства юстиції України для заміни ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) на свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), НАКАЗУЮ:

1. Виключити пункт 4 наказу Міністерства юстиції України від 09.11.2012 № 1665/5 "Про анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)" та відновити дію абзацу шостого пункту 1 наказу Міністерства юстиції України від 07.09.2012 № 1331/5 "Про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)".

2. Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу забезпечити:

• внесення відповідних записів до ліцензійного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів);

• інформування Мілованова Артура В'ячеславовича про прийняте рішення;

• інформування Вищого господарського суду України та відповідних господарських судів, Головного управління юстиції у Вінницькій області про прийняте рішення, в тому числі надання доручень щодо внесення клопотання про відсторонення арбітражного керуючого Мілованова Артура В'ячеславовича від обов'язків розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора підприємств (боржників), на яких він виконує відповідні повноваження.

3. Відмовити Мілованову Артуру В'ячеславовичу у заміні ліцензії арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) на свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К. І.

Міністр

О. Лавринович

{Текст взято з сайту Мін'юсту України http://www.minjust.gov.ua}вгору