Документ v0812359-14, поточна редакція — Прийняття від 27.08.2014

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 27 серпня 2014 року № 812

Про Порядок передачі на виборах народних депутатів України протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах закордонного виборчого округу та повідомлень про їх зміст до Центральної виборчої комісії

Відповідно до частини першої статті 18, частини третьої статті 24, пункту 20 частини другої статті 30, частини шостої статті 93 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктами 1, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Встановити Порядок передачі на виборах народних депутатів України протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах закордонного виборчого округу та повідомлень про їх зміст до Центральної виборчої комісії (додається).

2. Цю постанову надіслати Міністерству внутрішніх справ України, Міністерству закордонних справ України та оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙДодаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 27 серпня 2014 року № 812

ПОРЯДОК
передачі на виборах народних депутатів України протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах закордонного виборчого округу та повідомлень про їх зміст до Центральної виборчої комісії

Цей Порядок визначає процедуру передачі на виборах народних депутатів України протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах закордонного виборчого округу (далі - протоколи) та повідомлень про їх зміст до Центральної виборчої комісії.

1. Після підписання протоколу членами дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України закордонної виборчої дільниці закордонного виборчого округу (далі - дільнична виборча комісія) повідомлення про його зміст невідкладно передається дільничною виборчою комісією за допомогою технічних засобів зв’язку через Міністерство закордонних справ України до Центральної виборчої комісії разом з протоколом з поміткою "Уточнений", окремими думками членів дільничної виборчої комісії, викладеними у письмовій формі, та актами, складеними відповідною дільничною виборчою комісією (за наявності).

2. Дільнична виборча комісія запаковує виборчі документи. На кожному пакеті зазначаються напис, який вказує на вид запакованих документів, позначення закордонного виборчого округу, номер закордонної виборчої дільниці, дата і час пакування, ставляться підписи всіх присутніх членів дільничної виборчої комісії та печатка цієї комісії.

До Центральної виборчої комісії через Міністерство закордонних справ України відповідно до частини дев’ятої статті 81, частини шостої статті 87, частини восьмої статті 88, частин сьомої, чотирнадцятої статті 89, частин сьомої, чотирнадцятої, вісімнадцятої, двадцять першої статті 90, частини дев’ятої статті 91, частин четвертої, п’ятої статті 92 Закону України "Про вибори Президента України" доставляються:

запаковані у пакет зі спеціальною системою захисту, виготовлені на замовлення Центральної виборчої комісії, перший та другий примірники протоколу, а також відповідні примірники протоколу з поміткою "Уточнений" разом з актами, складеними відповідною дільничною виборчою комісією, та окремими думками членів дільничної виборчої комісії, викладеними у письмовій формі (за наявності), а в разі визнання голосування на виборчій дільниці недійсним - рішенням дільничної виборчої комісії та актом, на підставі якого прийнято це рішення, акт про видачу копій протоколу з написом на пакеті "Протокол загальнодержавного округу";

запаковані в паперові пакети такі виборчі документи:

- виборчі бюлетені з написами на пакетах "Зіпсовані виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі", "Невикористані виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі", "Виборчі бюлетені, що не підлягають врахуванню по загальнодержавному округу", "Недійсні виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі", а у разі прийняття рішення про визнання голосування на виборчій дільниці недійсним - "Виборчі бюлетені";

- виборчі бюлетені з голосами виборців, поданими за кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку кожної політичної партії у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, з написом на пакеті назв партій;

-контрольні талони з написом на пакеті "Контрольні талони виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі";

- предмети та контрольні листи з написом на пакеті "Предмети";

- список виборців (попередній та уточнений) з написом на пакеті "Список виборців";

- акти про виявлені порушення вимог Закону України "Про вибори народних депутатів України", заяви, скарги та рішення комісії з написом на пакеті "Акти, заяви, скарги та рішення дільничної виборчої комісії".

Пакети з написами "Протокол загальнодержавного округу", "Акти, заяви, скарги та рішення дільничної виборчої комісії", "Список виборців" вкладаються до одного окремого пакета разом з описом документів, які містяться в ньому.

Під час транспортування пакетів з документами забороняється їх розпечатувати.

3. Пакети з документами від дільничних виборчих комісій доставляються до Міністерства закордонних справ України дипломатичною поштою або в інший визначений цим Міністерством спосіб, який забезпечує їх збереження та доставку за призначенням.

4. Уповноважений представник Міністерства закордонних справ України доставляє отримані пакети з документами до Центральної виборчої комісії у супроводі працівників органів внутрішніх справ.

Приймання пакетів із документами та реєстрація документів здійснюються управлінням документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШвгору