Про визнання обраним народним депутатом України Богдана Р.Д.
Центрвиборчком; Постанова від 06.06.2014773
Документ v0773359-14, поточна редакція — Прийняття від 06.06.2014

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 6 червня 2014 року № 773

Про визнання обраним народним депутатом України Богдана Р.Д.

Верховна Рада України Постановою від 13 травня 2014 року № 1250-VII, що надійшла до Центральної виборчої комісії 3 червня 2014 року, достроково припинила повноваження народного депутата України Слюз Тетяни Ярославівни, обраної 28 жовтня 2012 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", у зв’язку з особистою заявою про складення нею депутатських повноважень.

Розглянувши зазначену Постанову Верховної Ради України, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з частиною першою статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України" у разі дострокового припинення повноважень народного депутата України, обраного в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на підставах і в порядку, передбачених Конституцією України і законами України, у строк не пізніш як на шостий день з дня отримання відповідного рішення Центральна виборча комісія своїм рішенням визнає обраним народним депутатом України наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку відповідної політичної партії.

Кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі зареєстровано постановою Центральної виборчої комісії від 8 серпня 2012 року № 202.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України" та протоколу Центральної виборчої комісії про результати виборів народних депутатів України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від 10 листопада 2012 року, керуючись статтями 11 - 13, пунктами 14, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Визнати обраним народним депутатом України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі:

Богдан Руслан Дмитрович, 1972 року народження, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", включений до виборчого списку політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" під № 73.

2. Витяг із цієї постанови про визнання Богдана Р.Д. обраним народним депутатом України оприлюднити шляхом опублікування в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙвгору